Jak zainstalować pasek narzędzi ActiveX Mypoints

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak zainstalować pasek narzędzi ActiveX Mypoints


MyPoints to internetowy program, w którym można zarejestrować się i otrzymywać punkty za kupowanie od niektórych kupców online. Gdy osiągniesz pewną ilość punktów, otrzymasz nagrodę, zgodnie z którą masz prawo do otrzymania punktów. Pasek narzędzi MyPoints pozwala surfować po sieci z niego i wyświetla MyPoints na jego wzrost w miarę robienia zakupów, więc jest to wygodne dla użytkowników MyPoints. Aby zainstalować pasek narzędzi MyPoints, przed rozpoczęciem pobierania należy zainstalować kontrolkę ActiveX.

Rzeczy, których potrzebujesz

Pobiera pasek narzędzi MyPoints

Instrukcje

Kliknij łącze paska narzędzi "Download MyPoints". W górnej części przeglądarki internetowej wyświetlany jest długi, cienki, poziomy, żółty pasek, który umożliwia sterowanie ActiveX.

Kliknij prawym przyciskiem myszy pasek, aby wyświetlić dwie opcje.

Kliknij przycisk "Zainstaluj sterownik ActiveX". Zostanie wyświetlony monit o pobieranie. Kliknij przycisk "Uruchom", a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami kreatora instalacji, aby zainstalować pasek narzędzi MyPoints na komputerze.

Wskazówki:

Użyj tego samego procesu, gdy zostanie wyświetlony monit o zaakceptowanie dowolnej kontrolki ActiveX.

Zainstaluj tylko formanty ActiveX ze stron, które ufają, ponieważ istnieją tam kontrolki ActiveX, które mogą zaszkodzić Twojemu komputerowi. Rozważyć przeprowadzenie badań na tej stronie, zanim będzie to ufać, aby ją zainstalować.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.