Jak zakryć plamę na twarzy

Admin 14 Views 0 comments
Advertisement

Jak zakryć plamę na twarzy


Mając plamę na twarzy, czy to jest stara krosta czy rana, czyni to, że każdy czuje się świadomy w sytuacji społecznej i dystansuje od twojego wyglądu. Podczas gdy większość skale ciała może być pokryta bandażem klejącym, bandaże nie są opłacalne do pokrycia twarzy. Jednak przy niewielkim ujęciu twarzy i odpowiednim zastosowaniu można zminimalizować większość plam twarzy.

Rzeczy, których potrzebujesz

Korekta niekomidogenna

Bawełniana piłka

Rubbing alkoholu

Krem przeciwbakteryjny

Płynne podłoże

Gąbka do makijażu

Instrukcje

Zakup wysokiej jakości korektorka z lokalnego sklepu narkotykowego lub sprzedawcy makijażu. Korektor powinien pasować do Twojego odcienia skóry i być niezmodyfikowany - produkt, który nie zatka się pory - więc nie podrażnia oczu na twarz.

Zanurzyć watynę z alkoholem. Ostrożnie przetrzyj bawełnianą kulę na skrobie i pozwól obszarowi wyschnąć przez co najmniej jedną minutę. Postępuj zgodnie z antybakteryjnym kremem, aby przyspieszyć proces gojenia i zmiękczać skórę dla aplikacji do makijażu.

Oczyść ręce wodą i mydłem. Zanurz swój czysty palec w korektorze. Ostrożnie zanurzyć koncentrat w górnej części skrzepu, starając się jak najdokładniej przykryć plamę. Nie wolno zacierać soczewki; Po prostu dab. Kontynuuj ten proces, aż nałożono co najmniej dwie warstwy soczewki i pozostaw do wyschnięcia.

Zastosuj płynną podkładkę do gąbki do makijażu. Zetrzyj podłoże na skąpie i delikatnie zmieszaj makijaż wokół okolicy; Nie należy ścierać makijażu agresywnie, ponieważ może to spowodować zanikanie konsystora lub zaczerwienienie. Kontynuuj nakładanie i łączenie makijażu z całą twarzą, aby skóra wyglądała równomiernie.

Poczekaj, aż makijaż zacznie wysychać przez kilka minut, a następnie nakładać drugą warstwę ciekłego podłoża na wierzchołku plamki, jeśli jest nadal widoczny. Jeśli dodać rumień lub rumieniec na górnej części skrzepu, delikatnie ją delikatnie nakładać miękką szczoteczką.

Wskazówki:

Jeśli po nałożeniu makijażu naniesiesz proszek na twarz, nie trzeć plamu. Naciskać prosto na skrobię proszkiem, ponieważ tarcie może podrażniać skrobię lub usunąć korektor.

Bądź łagodny przy nakładaniu makijażu na skręcanie, aby nie rozerwać go. Jeśli szyja jest otwarta, unikaj nakładania makijażu, jeśli jest to możliwe, ponieważ może to spowodować zakażenie.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.