Jak zaktualizować program Windows Media Player for Blu-Ray

Admin 4 Views 0 comments
Advertisement

Jak zaktualizować program Windows Media Player for Blu-Ray


Bez dodatkowego dodatku kodekowego program Windows Media Player nie może odtwarzać dysków Blu-ray. Te dyski, często używane do przechowywania danych o dużej pojemności lub filmów wideo o wysokiej rozdzielczości, są zazwyczaj obsługiwane przez system Windows, o ile są dostępne zgodne sterowniki. Jeśli chcesz odtwarzać Blu-ray z plików WMP, musisz pobrać pakiet Codec Media Player i SlySoft AnyDVD HD.

Pakiet Codec Media Player

Pakiet Codeców dla odtwarzaczy multimedialnych to nieustannie aktualizowany zestaw kodeków kodeków przeznaczonych specjalnie do użytku w programie WMP. Te kodeki rozszerzają możliwości WMP, umożliwiając odtwarzanie formatów, których nie można w stanie macierzystym. W połączeniu z programem SlySoft AnyDVD HD obejmuje to nieszyfrowane płyty Blu-ray. Poza tym odtwarzanie jest również obsługiwane przez wiele innych popularnych formatów wideo cyfrowych, takich jak MP4, MKV, FLV i OGG. Obejmuje również obsługę wielu formatów audio, takich jak AAC i FLAC.

SlySoft AnyDVD HD

SlySoft AnyDVD HD to cyfrowy pakiet wideo, który umożliwia oglądanie dysków Blu-ray i HD DVD na komputerze, nawet bez kart lub monitorów zgodnych z HDCP. Pakiet Codec Media Player został specjalnie zaprojektowany, aby narysować z AnyDVD HD odtwarzanie niezabezpieczonych płyt Blu-ray, co oznacza, że ​​ten program jest potrzebny do odtwarzania Blu-ray w formacie WMP. AnyDVD wymaga zakupu po początkowym 21-dniowym bezpłatnym okresie próbnym.

Wymagany sprzęt i oprogramowanie

Aby uruchomić płytę Blu-ray na komputerze WMP i komputerze, musisz mieć napęd optyczny Blu-ray lub napęd combo obsługujący dyski Blu-ray. Będziesz także potrzebował najnowszej wersji programu Windows Media Player i najnowszych sterowników dla dysku Blu-ray.

Odtwarzacze alternatywnych mediów

Jeśli cena tagu AnyDVD HD pozostawia szarpnięć, istnieje kilka alternatywnych odtwarzaczy, które umożliwią przeglądanie Blu-ray na komputerze z systemem Windows, chociaż nie dodają wsparcia dla plików Blu-ray dla programu WMP. Cyberlink PowerDVD i Corel WinDVD to płatne odtwarzacze multimedialne często instalowane fabrycznie na komputerach z napędami Blu-ray. Jeśli nie masz żadnego z tych programów zainstalowanych fabrycznie na Twoim komputerze, możesz też wypróbować VLC Media Player i PotPlayer jako bezpłatne alternatywy - umożliwiają odtwarzanie Blu-ray bez żadnych opłat lub kosztów.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.