Jak założyć projektor Shift 3 XL-90

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak założyć projektor Shift 3 XL-90


Projektor multimedialny Shift3 XL-90 to projektor o niskiej cenie. Zaprojektowany do zwykłego użytku może wyświetlać obraz o przekątnej 90 cali w ciemnym pomieszczeniu. Chociaż ma stosunkowo niską rozdzielczość, łatwo jest się łączyć i współpracować z urządzeniami o niższej rozdzielczości, takimi jak przenośne odtwarzacze DVD lub iPody. Ponieważ zawiera wbudowany głośnik i kable połączeniowe, jest to zintegrowane rozwiązanie typu all-in-one do wyświetlania zdjęć w dowolnym miejscu.

Instrukcje

Weź dołączony dołączony stereofoniczny kabel audio-wideo do pudełka. Podłącz każdą z trzech wtyczek - żółty, czerwony i biały - do odpowiednich gniazd po lewej stronie projektora. Podłącz żółtą wtyczkę do gniazda "V", białą wtyczkę do gniazda "L" i czerwoną wtyczkę do gniazda "R".

Weź drugi koniec kabla audio-wideo i podłącz go do urządzenia Composite Video i analogowego wyjścia audio. Podobnie jak w przypadku projektora, podłącz żółtą wtyczkę do złożonego sygnału wideo w kolorze żółtym, a czerwone i białe wtyczki audio są podłączone do lewego i prawego gniazda wyjściowego w kolorze czerwonym i białym.

Podłącz kabel zasilający projektora do gniazda ściennego i skieruj go na pustą ścianę. Włącz projektor, naciskając przycisk zasilania, oznaczony pionową linią wewnątrz półkola. Przycisk zasilania znajduje się z prawej strony regulatora głośności na tym samym panelu, co gniazda wejściowe.

Zdecyduj, czy jakość dźwięku projektora jest wystarczająca. Jeśli nie, możesz podłączyć wyjście audio minijack stereo 1/8 cala, oznaczone zdjęciem parą słuchawek, do urządzenia wyjściowego audio. Głośniki komputerowe z wtyczką 3,5 mm mogą być podłączone bezpośrednio do gniazda lub można podłączyć projektor do tradycyjnego systemu audio, podłączając wyjście słuchawkowe do analogowych wejść audio systemu audio za pomocą stereofonicznego mikrofonu stereo 1/8 cala -stereo-dual-phono.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.