Jak zaplanować dzień w Epcot Center w Orlando na Florydzie

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak zaplanować dzień w Epcot Center w Orlando na Florydzie


Odwiedź 11 krajów i przejdź do przyszłości, bez wychodzenia z komfortu Epcot firmy Walt Disney World Resort, parku rozrywki w Orlando, który często jest opisywany jako stałe Światowe Targi. Chociaż park ma tylko dwa wyróżniające się regiony, znacznie mniej niż większość parków Disneya, na co najmniej parę dni będziesz potrzebować, aby odpowiednio zbadać obiekt o powierzchni ponad 300 hektarów.

Park Rundown

Przyszły świat to część parku, która odkrywa postępy technologii i nauki, takie jak Spaceship Earth, jazda z różnymi animatronikami, które doceniają osiągnięcia w komunikacji. W okolicy znajduje się też pawilony Innoventions, w których znajdują się liczne, praktyczne i eksponaty. Zbudowana wokół ogromnej laguny World Showcase jest częścią parku, która ponownie tworzy narody z całego świata, umożliwiając przejście przez miniaturowe wersje Placu Świętego Marka w Wenecji, osobliwe wioski brytyjskie i japońskie świątynie. Wykonawcy dostarczają rozrywki kulturowej, od roamingowych zespołów mariachowych do perkusistów Taiko.

Bilety i przybycie

Określ, jaki typ biletu chcesz kupić podczas wizyty. Park oferuje jednodniowe bilety, ale z powodu dużego rozmiaru Epcot, może nie być w stanie zobaczyć tego wszystkiego w jednym dniu, a najprawdopodobniej będzie ograniczony czasowo tylko do jednego parku. Jeśli chcesz odwiedzić inne parki w Walt Disney World lub uważasz, że warto odwiedzić Epcot przez więcej niż jeden dzień, rozważyć bilet wielodniowy z opcjami od dwóch do dziesięciu dni. Epcot posiada własny duży parking, na którym można zaparkować samochód na cały dzień. Prawie wszystkie hotele w ośrodku mają dostęp do jednotorowej stacji, która przeniesie Cię bezpośrednio do wejścia do parku. Epcot ma również tylne wejście, Międzynarodową Bramę, w World Showcase. Ścieżka dla pieszych łączy ośrodki jachtowe i kurort Beach Club z powrotem do tylnego wejścia, a obsługa łodzią dostępna jest w studio Disney Studios w Epcocie.

Porady czasowe

Wykorzystaj największą wizytę Epcot, mądrze zarządzając swoim czasem. Na początek kup bilety online przed upływem terminu i upewnij się, że w ciągu minuty otwierają się zabezpieczenia i bramy. Światowe atrakcje pokazowe często nie otwierają się do godziny 11:00, więc spędzić rano w przyszłym świecie. Odwiedź najpierw najbardziej popularne atrakcje parku, w tym Soarinę, misję: przestrzeń i tor testów. Weź Fastpass w wejściu dla niektórych przejażdżek; System bezpłatnego rezerwacji pozwala wrócić na przejażdżkę w późniejszym terminie lub dołączyć do pojedynczej linii jeźdźców. Mimo, że nie będziesz jeździć z resztą imprezy, czas oczekiwania dla pojedynczych jeźdźców jest znacznie krótszy niż regularna kolejka. Park zamyka się nocnym występem IllumiNations, pokazem wodnym, laserowym i fajerwerkowym na lagunie World Showcase. Jeśli nie masz nic przeciwko temu, zniknij show, użyj tego czasu, aby przejechać kilka dużych atrakcji. Tłumy rozpoczynają się kilka godzin przed rozpoczęciem show, pozostawiając resztę parku mniej zatłoczone.

Techologiczny dźwięk

Korzystaj z technologii na swoją korzyść podczas swojego czasu w Epcot. Zakup MagicBand, elektroniczny pasek na rękę, który zapisuje Twoje dane osobowe, umożliwiając zapłatę za przedmioty, odebrać Fastpasses i wejść do pokoju hotelowego i parki, wszystkie z falą dłoni. Możesz także pobrać aplikację mobilną My Disney Experience, która pozwala uzyskać czasy oczekiwania na pokazy i atrakcje, kupić bilety na park i znaleźć miejsca pozdrowienia charakteru.

Chowaj w dół

Odkryj kuchnie etniczne z całego świata w restauracjach w całej World Showcase. Zrelaksuj się przy piwie i schnitzel, ponieważ tętniące życiem bawarskie zespoły zapewniają rozrywkę w restauracji Biergarten i roztaczają się tańce brzuszne z kuskusami i kebabami w restauracji Marrakesz. Park ma również specjalne możliwości gastronomiczne dla małych dzieci. Księżniczki Disneya zatrzymują się przy stole podczas posiłku w majestatycznej Salie Bankietowej Akershus Akershus; Znaki Disneya odwiedzają także restaurację Garden Grill, obracającą się rodzinną restaurację Future World. Rezerwacja, dozwolona maksymalnie 180 dniowym wyprzedzeniem, sprawi, że impreza i nasza siedziba odbędą się szybko w kilku restauracjach Epcot. Dla większej wygody, dostosuj plan jadalny do prepaid posiłków, przekąsek i napojów w ponad 100 uczestniczących restauracjach w całym ośrodku. W parku można też przywieźć przekąski i plastikowe butelki wody.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.