Jak zaplanować uniwersalny pilot Jumbo

Admin 14 Views 0 comments
Advertisement

Jak zaplanować uniwersalny pilot Jumbo


Uniwersalny pilot jumbo umożliwia programowanie telewizora, odtwarzacza DVD i magnetowidu w jednym pilocie. Takie urządzenia mają również korzyść z dużego, a tym samym trudniejsze do stracenia. Jeśli posiadasz uniwersalny pilot, ale nie masz już swojego własnego podręcznika, a właśnie kupiłeś nowy telewizor lub odtwarzacz DVD, możesz nadal programować zdalne sterowanie nowym urządzeniem.

Rzeczy, których potrzebujesz

Uniwersalny pilot Jumbo

Telewizor, odtwarzacz DVD lub magnetowid do programowania w pilocie

Instrukcje

Określ nazwę marki nowego telewizora, odtwarzacza DVD lub magnetowidu i wyświetl listę kodów, klikając link w zasobach. Zlokalizuj potrzebne kody.

Włącz urządzenie, które chcesz zaprogramować do uniwersalnego pilota.

Skieruj pilota na urządzenie, a następnie naciśnij i przytrzymaj przycisk "Szukaj kodu", aż światło zgaśnie.

Naciśnij przycisk "TV", "VCR" lub "DVD", w zależności od urządzenia, które programujesz w swoim uniwersalnym pilocie. Czerwone światło miga raz, a następnie pozostanie czerwone.

Wprowadź pierwszy trzycyfrowy kod na pilocie. Jeśli jest prawidłowe, czerwone światło zgaśnie. Jeśli zamiast miga lampka, musisz spróbować następnego kodu. Powtarzaj kroki od 3 do 5, aż zgaśnie czerwone światło.

Skieruj ponownie uniwersalny pilot i naciśnij przycisk zasilania na pilocie. Urządzenie powinno się wyłączyć. Jeśli nie wyłączy się, kontynuuj kroki od 3 do 5, aż znajdziesz inny kod wyłączający światło.

Wskazówki:

Instrukcje mogą się nieznacznie różnić w zależności od marki uniwersalnego pilota uniwersalnego.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.