Jak zarabiać pieniądze kupno i sprzedaż samochodów

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak zarabiać pieniądze kupno i sprzedaż samochodów


Ekonomiści i biznesmeni często twierdzą, że największe możliwości pojawiają się w okresie recesji w gospodarce, podobnie jak w obecnym obecnie. Nienawidzę mówić tak skrupulatnie, ale nieszczęście jednego człowieka może być zyskiem innej osoby. Kiedy bezrobocie rośnie, a wynagrodzenia są "zamrożone", ludzie sprzedają cenne przedmioty, takie jak samochody, mające na celu zaspokojenie potrzeb. To tam ludzie, którzy mogą sobie pozwolić na niewielkie ryzyko i mają do dyspozycji dochód do dyspozycji, aby kupić te przedmioty, a następnie "flip" je dla zysku. Być może słyszeliście historie sukcesu osób, które zarobiły znaczne kwoty pieniędzy na samochody, ale pamiętaj, że to przedsięwzięcie nie jest tak łatwe, jak się wydaje, a ty musisz być skłonny tolerować pewne ryzyko. "Flipping" samochody stały się tak samo popularne jak "flipping" domy, więc nie zdziw się, jeśli napotkasz na jakąś konkurencję, ale jak w każdym konkursie biznesowym jest zdrowy.

Instrukcje

  • 1

Wiedząc, że możesz zarabiać na zakupie i sprzedaży samochodów to jedna sprawa, ale wiedząc, które samochody kupić i gdzie kupić, to pytanie na milion dolarów. Zakup samochodu od kogoś, kto zamieści reklamę w gazecie prawdopodobnie nie jest najlepszym miejscem na start. W kontakcie z inną osobą trudno jest ocenić, jaka jest warunek, w którym znajduje się samochód, a prawdopodobieństwo, że samochód ma jakąś sentymentalną wartość dla właściciela, co utrudnia Ci dużo zarabiania. Najlepszym miejscem na rozpoczęcie wyglądu jest aukcja rządowa. Wierzcie lub nie, rząd Stanów Zjednoczonych przechwytuje tysiące samochodów rocznie poprzez swoje agencje (IRS, DEA, FBI), a ich licytacją po znacznie obniżonych cenach. Ze względu na pewne przepisy dotyczące aukcji pozbawionych własności, rząd nie ma wyboru, ale oferować te pojazdy w wysokości do 90% od wartości oryginalnej. Mają szeroki wybór modeli samochodów ze względu na różne typy osób, których samochody są zajęte lub odzyskane. Większość samochodów przejęta przez FBI i DEA to nie Twoja średnia Honda czy Toyota. Przestępcy i handlarze narkotyków lubią mieć ładne samochody, a więc w większości są to modele wysokiej klasy, takie jak BMW, Mercedes, Lexus, Acura i Infiniti, z których większość jest sprzedawana na aukcji za cenę od 10 000 do 20 000 USD. Od czasu, gdy IRS i inne banki odzyskują samochody od przeciętnych osób z tytułu podtrzymywanych podatków lub niewypłaconych kredytów, można także znaleźć dobre oferty dotyczące samochodów marki Honda, Toyota i Nissan, jeśli jest to bardziej w Twoim przedziale cenowym. Samochody te mają tendencję do sprzedaży w dowolnym miejscu od 2000 do 10.000 dolarów. Wreszcie, jeśli uczestniczysz w aukcji na żywo, ważne jest, aby przyjechać z mechanikiem do sprawdzenia samochodu. Po zamknięciu aukcji i zwycięzcy aukcji otrzymasz jedną godzinę, aby sprawdzić samochód, aby upewnić się, że jest dobry stan. Po tej godzinie jesteś na haku, tak mówiąc, za cenę aukcji w samochodzie. Wspaniała strona, aby dowiedzieć się więcej o aukcjach rządowych i znaleźć aukcję blisko Ciebie to http://www.governmentauctions.org/.

2

Teraz, gdy wiesz, gdzie kupić znaczne zniżki samochodów, nadszedł czas, aby dowiedzieć się, gdzie najlepiej sprzedawać te samochody z zyskiem. Pozwolę sobie zacząć od stwierdzenia, że ​​jednym z najgorszych miejsc, do których można pójść, jest sprzedaż dealerska. Pamiętaj, że dealerzy zajmują się zarabianiem pieniędzy, sprzedając samochody. Trudno sprzedawać samochód zysku, gdy próbujesz je sprzedać komuś, kto również chce z niego skorzystać. Dlatego musisz działać jako dealer samochodów i sprzedawać samochód osobie, która chce ją posiadać. Jednym z najprostszych i najczęstszych sposobów na to jest umieszczenie reklamy w gazecie. Robiąc to, przyciągasz ludzi, którzy interesują się zakupem samochodu na własność, a nie ludzi, którzy chcą sprzedać je z zyskiem (pamiętaj o moim pierwszym raporcie, gdzie nie kupić samochody na zysk). Choć może to być najprostszym i najbardziej uproszczonym sposobem sprzedaży samochodu, w dzisiejszych czasach nie jest to najbardziej skuteczne lub najbardziej opłacalne.

3

Kiedy umieszczasz reklamę w gazecie, to nie tylko kosztuje Cię pieniądze, ale tylko przyciąga zainteresowanie lokalnych kupujących. Dla tych, którzy nie są bardzo biegli w używaniu komputera, gazeta może być najlepsza. Jednak dla tych, którzy chcieliby poszerzyć swoje horyzonty i dotrzeć do większej liczby osób, dobrze, a następnie komputer, a dokładniej Internet, gdzie chcesz się zwrócić. Wielka strona, która jest bardzo podobna do zaklasyfikowanej sekcji gazety, to http://www.craigslist.org. Ta strona pozwala ludziom z całego kraju na bezpłatną prezentację produktów na swojej stronie internetowej. Mogą wymieniać coś z otworów pracy, do apartamentów do wynajęcia, do samochodów na sprzedaż. Craigslist umożliwia sprzedawcom ekspozycję poza obszarem lokalnym sprzedawcy. O ile mało prawdopodobne jest, aby ludzie w Kalifornii kupowali coś od kogoś na Florydzie, to nadal jest możliwe. Craigslist nie działa jak aukcja, ale raczej jako stała sekcja ogłoszeń o cenach gazety, która jest dostępna dla wszystkich. Sprzedający mogą pisać własne opisy, a także umieścić zdjęcia przedmiotu na sprzedaż. Podczas korzystania z Craigslist wydaje się, że jest to skuteczny sposób na "klapnięcie" samochodów, nie jest tak renomowany i tak skuteczny, jak inne witryny online.

4

To prowadzi mnie do najlepszego i najbardziej skutecznego sposobu na klapkę samochodów na zysk, a to jest użycie eBay Motors, motoryzacyjnego ramienia aukcji eBay. Dla tych, którzy nie znają się w serwisie eBay i jak to działa, dam Ci przegląd wszystkich funkcji serwisu eBay i dokładnie tego, co oferują. EBay oferuje online markety do sprzedaży towarów i usług w Stanach Zjednoczonych i na świecie. Tereny targowe zapewniają platformy handlu online, które umożliwiają kupującym i sprzedającym wzajemną interakcję i handel ze sobą. EBay jest podobny do Craigslist, ponieważ zapewnia on platformę online do sprzedaży produktów, w których sprzedający podaje opis przedmiotu przeznaczonego na sprzedaż, a także może dostarczyć zdjęcia, jeśli zdecydują. Różnica polega na tym, że eBay umożliwia kupującym i sprzedającym łatwiejsze znalezienie się niezależnie od lokalizacji. Również eBay działa w formacie aukcyjnym, który pozwala kupującym ustalić ostateczną cenę sprzedaży w oparciu o zapotrzebowanie na sprzedawany produkt. Sprzedający ma prawo określić, jaka jest cena aukcji i czas trwania aukcji, kupując licytantom ustalenie ostatecznej ceny sprzedaży. EBay ma wiele funkcji, takich jak "Kup teraz" i rezerwuj ceny. Opcja "Kup teraz" pozwala sprzedającemu ustalić cenę, po której można kupić przedmiot sprzedany bez konieczności licytowania. Ta cena jest zazwyczaj wyższa niż początkowa cena ofertowa. Funkcja "rezerwy" pozwala sprzedającemu ustalić cenę docelową, którą musi osiągnąć pozycja w celu jej sprzedaży. Oba te funkcje przynoszą korzyści sprzedawcy, zapewniając, że przedmioty są sprzedawane na warunkach, a nie w kogoś innego.

5

To, co naprawdę pozwala ludziom sprzedawać samochody w serwisie eBay i zarabiać, jest takie, że ludzie, którzy szukają rzeczy w serwisie eBay, szukają ofert, których nie można dostać nigdzie indziej. Dlatego ważne jest, aby upewnić się, że uzyskasz tak dobrą transakcję, jak to możliwe, kupując samochody na aukcjach rządowych. Możesz łatwo sprzedawać samochód w serwisie eBay za kwotę od 2000 do 4000 dolarów więcej niż to, za co zapłaciłeś na aukcji rządowej, a osoba kupująca ją w serwisie eBay nadal będzie uważać, że robi się z tym kontraktem. Gdy przedmiot zostanie sprzedany, sprzedawca ustala terminy płatności i opcje wysyłki. Ponieważ samochody nie mogą być dostarczone, nabywca i sprzedawca często ustalają miejsce i czas na spotkanie i zakończenie transakcji. Aby być bezpiecznym, zawsze upewnij się, że jest to miejsce, w którym czują się dobrze, gdzie indziej są inni ludzie, jeśli podejrzewasz, że coś się nie powiedzie. Właśnie tutaj w grę wchodzą pozytywne opinie. Jeśli inni ludzie mieli w przeszłości pozytywne transakcje, sprawią, że transakcja stanie się gładsza i sprawia, że ​​klienci czują się bardziej komfortowo z Tobą.

6

Przed "skokami z obu nóg" sugeruję, abyś trochę czasu zapoznał się z eBayem i silnikami eBay, odwiedzając witrynę http://www.ebay.com i przeprowadzając pewne badania. Możesz zauważyć, że "flipping" samochody nie są tak proste, jak się wydaje i nie może być warte swojej czasu. Pamiętaj, że zarabianie pieniędzy na własną rękę nigdy nie jest łatwe, a jeśli "flipping" samochody były tak proste i skuteczne, jak to brzmi, to wszyscy by to zrobili. Jeśli zdecydujesz, że jest to coś, czego chcesz kontynuować, ludzie, którzy traktują to jak ich własny biznes, są bardziej skuteczni niż ci, którzy traktują to mniej poważnie. Podobnie jak każda firma, adaptacja jest bardzo ważna. Bardzo ważne jest pozostawanie na bieżąco, informując się o nowych informacjach. Przed rozpoczęciem sprzedaży samochodów chciałbym również sprzedawać mniej rzeczy w serwisie eBay. Pozwoli to zaznajomić się z działaniem serwisu eBay poprzez mniejsze transakcje, a także pomóc w budowaniu pozytywnych opinii. Najbardziej wpływowym aspektem działalności w serwisie eBay jest Twoja opinia. To, co inni mówią o Tobie i zaleceniach lub ich braku, które mogą być bardzo wpływowe i wpływają na ilość otrzymywanych przez Ciebie firm. Z osobistego doświadczenia mogę powiedzieć, że "flipping" samochody mogą być bardzo satysfakcjonujące, aby zarobić dodatkowe dochody. Polowanie na "doskonały samochód", które pozwala uzyskać znaczący zysk, jest jak poszukiwanie zagrzebanego skarbu. To polowanie może być zabawne i satysfakcjonujące, ale może też stać się obsesją. Pamiętaj, że zabawa jest bardzo ważna i nigdy nie powinieneś być zbyt wysoka lub za niska, tylko dlatego, że masz jakiś sukces lub napotkałeś trudności.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.