Jak zastąpić Sole na Timberland Boot

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak zastąpić Sole na Timberland Boot


Timberland, firma produkująca obuwie w Nowej Anglii, od początku lat 20. XX wieku produkowała buty, sandały i buty dla mężczyzn i kobiet. Buty Timberland mają specjalnie zaprojektowaną podeszwę wykonaną ze specjalnej technologii dla firmy. Podeszwy są zbudowane z myślą o wygodzie, absorpcji wstrząsów i długotrwałego noszenia. Jest to jedna z cech, które przyciągają ludzi do zakupu butów firmy Timberland. Buty mają być używane przez lata, ale po pewnym czasie będziesz musiał je ponownie wyremontować lub wyremontować. Timberland nie oferuje usługi resolingowej, ale możesz wziąć buty do renomowanego sklepu do naprawy obuwia na nowe podeszwy.

Instrukcje

Znajdź sklep z butami, który specjalizuje się w resoling butach Timberland. W sklepie znajdzie się nowa podeszwa z Timberland, aby założyć but. Dowiedz się, czy pracowali na butach Timberland, ponieważ mają wyspecjalizowaną solówkę.

Weź lub wyślij buty do sklepu do naprawy obuwia. Niektóre specjalistyczne sklepy z naprawami butów pozwalają zamówieniom online wysyłać do nich buty i wysyłają je z powrotem, gdy mają nowe podeszwy.

Odczekaj co najmniej tydzień na nowe buty na butach. Będą musieli zamówić podeszwy przed naprawą bagażnika. Jeśli trzeba czekać na wysyłkę, może zająć więcej czasu.

Poproś sklep, aby odnowił skórę lub płótno na bagażniku, aby nie wyróżniać się tak mocno na nowej podeszwie. Daje to butom zupełnie nowy wygląd.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.