Jak zastąpić zapłony transponderów

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak zastąpić zapłony transponderów


Zapłony transponderów zostały wszczęte przez ubezpieczyciela ubezpieczenia samochodowego w Niemczech, który odmówił ubezpieczenia niemieckich samochodów luksusowych bez konieczności umieszczania przez producenta elektronicznego zabezpieczenia na zapłonie samochodu. Transponder wysyła 30-znakowy alfanumeryczny kod do zapłonu, który informuje, że jest w porządku, aby uruchomić samochód i włożono właściwy klucz. Klucz transponderowy jest kosztowny do wymiany, ponieważ większość czasu musi być zaprogramowany przez dealera, który może naliczyć od 25 do 300 dolarów za wymianę. Okrąż ten problem, całkowicie obejście transpondera zapłonu.

Rzeczy, których potrzebujesz

Uniwersalny zestaw obejściowy transpondera

Klucz transpondera

Szczypce (opcjonalne)

Hot glue gun (opcjonalnie)

Rzep (opcjonalnie)

Instalowanie zestawu obejściowego

Zakup zestaw obejściowy specyficzny dla marki i modelu samochodu lub, jeśli pasuje do Twojego samochodu, uniwersalny zestaw obejściowy. Upewnij się, że kupujesz jeden, aby pominąć zestaw lub specjalnie zaprojektowany do instalowania zdalnego rozrusznika.

Postępując zgodnie z instrukcjami producenta, podłącz zestaw obejściowy do okablowania samochodu, dopasowując każdy przewód kolorem do odpowiednich w samochodzie. Każda marka i model będzie miała inną serię drutów, więc uważaj, aby postępować zgodnie z instrukcjami.

Przetestuj swój zestaw obejściowy, obracając kluczyk w swoim zapłonu. Jeśli nie zacznie się, sprawdź ponownie okablowanie. Jeśli nadal masz problemy z instalacją, skontaktuj się z niezawodnym ślusarzem samochodowym, który jest związany z profesjonalną organizacją, taką jak Associated Locksmiths of America.

Proste obejście

Chwyć podstawę główki klucza, gdzie spotyka ostrze z parą szczypiec. Wiggling tam iz powrotem, uwolnij go od ostrza klucza. Nie chwyć go z góry, ponieważ pęknie transponder wewnątrz głowy klucza.

Ominąć zapłon, ustawiając głowicę klucza transpondera tak blisko ognia, jak to możliwe. Użyj gorącego kleju lub rzep do mocowania go na spodzie kolumny kierownicy. Velcro jest wygodniejszy, ponieważ pozwala on na usunięcie transpondera, gdy musisz opuścić samochód w niepożądanym miejscu lub przez dłuższy czas.

Uruchom samochód za pomocą klucza. Teraz możesz robić niedrogie kopie kluczy do swojego codziennego użytku.

Wskazówki:

Jeśli znasz się z elektroniką, możesz zrobić sobie tani niedrogi obejście transpondera. Witryny udostępniania materiałów wideo i fora samochodowe często zawierają porady, jak zbudować własne.

Nie używaj tylko reklam ślusarskich w książce telefonicznej. Katalog telefoniczny jest pełen fałszywych ślusarzy, którzy chcą uzyskać dostęp do Twoich kosztowności lub będą robić szorstkie prace nad samochodem i pobierać podwójne i potrójne ceny po przyjeździe. Zadzwoń do Better Business Bureau, jeśli czujesz się nieswojo lub otrzymasz wyższy kurs po przyjeździe.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.