Jak zatrzymać zęby Natychmiast

Admin 8 Views 0 comments
Advertisement

Zepsucie zębów i infekcje mogą powodować ból zęba. I chociaż wielu ludzi odwiedza swojego dentysty, aby znaleźć przyczynę bólu zęba, starają się również uzyskać ulgę, aż do czasu ich nominacji. Kilka technik może pomóc szybko usunąć ból zęba. Zatrudnij kilka metod, aby powstrzymać ból, aż będziesz mógł zobaczyć dentystę.

Jak zatrzymać zęby Natychmiast

Rzeczy, których potrzebujesz

Opląt

Uśmierzacz bólu

lód

Krok 1:

Usuń jedzenie utkane między zębami. Zęby mogą rozwinąć się po jedzeniu ze względu na jedzenie utkane między zębami. Nosić po posiłkach resztki żywności, które powodują podrażnienie i zatrzymać ból zęba.

Jak zatrzymać zęby Natychmiast

Krok 2:

Rozpuść tabletkę odprężającą w ustach. Weźmy ibuprofen lub aspirynę z wodą do natychmiastowego matowego bólu z powodu bólu zęba. Zażyj leki zgodnie z zaleceniami. Nie należy kłaść leków bezpośrednio na zęby.

Jak zatrzymać zęby Natychmiast

Krok 3:

Ból brzucha ze środkiem antyseptycznym. Odbieraj natychmiastową ulgę w bólach zęba, przez dabbing doustnego środka antyseptycznego na wymazu bawełnianym, a następnie odtłuszczając bawełniany wacik na zirytowany ząb.

Jak zatrzymać zęby Natychmiast

Etap 4:

Użyj lodu. Jeśli nie jest dostępny środek antyseptyczny, umieść kostkę lodu owinięta w ściereczkę w policzek najbliżej bólu zęba, aby zapobiec drętowi bólu i zmatowić ból. Po 15 minutach usuń lód i powtórz cztery razy dziennie.

Jak zatrzymać zęby Natychmiast


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.