Jak zbudować fortepian z kartonu

Admin 13 Views 0 comments
Advertisement

Jak zbudować fortepian z kartonu


Fortepian jest pięknym instrumentem do słuchania i oglądania. Pianina ma różne kształty i rozmiary, począwszy od bardzo małych pionowych fortepianów po wielkie fortepianowe koncerty. Dzięki zaledwie kilku artykułom ręcznym można wyłożyć z własnego modelu fortepian z kartonu. Wykorzystaj ten projekt jako dzieło sztuki dla dzieci lub pokaż swój ukończony model fortepianu jako centralny punkt lub podczas specjalnych wydarzeń i okazji.

Rzeczy, których potrzebujesz

4-calowe przez 6-calowe czarne pudełko z pokrywką

1/4-calowa czarna piana

2 białe odkurzacze do rur

Czarny papier budowlany

Karton

biały papier

Czarny marker

Nożyczki

Taśma

Klej

Instrukcje

Wytnij pas biały papier o długości 1 na 8 cali. Narysuj muzyczny notatnik pisma na pasku przemieszczającym się wzdłuż do końca.

Weź jeden koniec paska papieru i przymocuj go do środka białego środka czyszczącego taśmą. Końce środka czyszczącego powinny być przyklejone na każdym końcu taśmy. Powtórz to z drugim końcem paska i innym białą rurą do czyszczenia rur.

Rozwiń pasek papieru z tyłu za pomocą odkurzacza na jednym końcu. Zrób to na drugim końcu. Powinieneś mieć dwa końce zwinięte i 1 1/2 cala notacji muzycznej, która nadal znajduje się na przedzie.

Śledź wieczko kartonu na czarnym papierze budowlanym. Wytnij szlak, a następnie wyciąć kwadratowy otwór, który wynosi 1 na 1 cala i wyśrodkowany centymetr od wierzchołka papieru budowlanego.

Zamocuj środki czyszczące rury z paska papieru, tak aby zapis nutowy zapisywał muzykę przez otwór w papierze budowlanym. Zabezpiecz środki do czyszczenia rur na papierze budowlanym za pomocą taśmy.

Zdjąć pokrywę z kartonu. Przyklej papier budowlany do przodu kartonu.

Zdejmij pokrywę z pudełka kartonowego i wyciąć od szerokości pudełka odcinek o długości 6 cali. Użyj taśmy, aby przymocować kawałek wieczka do papieru budowlanego pod muzycznym pismem, aby reprezentować klawiaturę fortepianu.

Wytnij dwa kawałki czarnej pianki, które są 2 cale o 1/4 cala długości i dołącz je do każdej strony klawiatury, aby reprezentować nogi pianina.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.