Jak zbudować kościół Sound Booth

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak zbudować kościół Sound Booth


System dźwiękowy kościoła dodaje wymiar służby, że muzycy, nauczyciele, pastorzy i księża oferują swoje kongregacje. Systemy te obejmują prostą mieszankę głośników, mikrofonów i wzmacniaczy / miksera do bardziej złożonych rozwiązań. Tworzenie kabiny dźwiękowej od podstaw pozwala określić i dostosować kabinę do potrzeb Twojego pokoju, kościoła i systemu audio. Dbanie o te kwestie zapobiega wcześniejszym reaktywacji przez wolontariuszy.

Rzeczy, których potrzebujesz

Duży prostokątny stół

Płyta dźwiękowa / mikser

Małe światło

Bezprzewodowe odbiorniki / mikrofon

Głośniki

Kable audio

Audio "wąż"

Dwie wysokie krzesła / stołki

Graty

Farba

Śruby do drewna

Skrzydło / tkanina

Taśma maskująca

Miarka

Zidentyfikuj najlepszą lokalizację

Przejdź przez swój pokój, szukając obszarów, które mogą pomieścić duży stół o wymiarach 4 stóp do 10 stóp i obszerną przestrzeń spacerową. Nie umieszczaj siebie w swoim sprzęcie, nie dopuszczając do oddychania pokoju.

Poproś muzyk, aby zagrał i śpiewał ze sceny podczas spacerowania po pokoju, aby znaleźć miejsce, gdzie słuchanie pasuje do zgromadzenia. Idealne miejsce jest gdzieś pośrodku tylnej ściany, szczególnie jeśli może być podniesiona o pół stóp lub więcej.

Poproś swojego muzycę na scenie i zanotuj jakość kontaktu wzrokowego z kabiny na scenę. Jeśli pojawią się problemy z dźwiękiem, niezbędna jest dwukierunkowa forma komunikacji między operatorami a śpiewakami lub nauczycielami.

Zapoznaj się z wykazem gniazd elektrycznych w pomieszczeniu, aby mieć pewność, że będziesz mieć odpowiedni dostęp do energii elektrycznej w wybranej lokalizacji, z uwzględnieniem kodu pożarowego i planów elektrycznych. Najlepszym wyjściem do wyboru jest ten, który ma swój własny obwód.

Jak zbudować kościół Sound Booth


Zakończ swoje plany z kluczowymi liderami, w tym z zespołem dydaktycznym i zespołem chwalącym. Podobnie dopilnuj, aby wszelkie zmiany strukturalne zostały zatwierdzone przez radę zarządzającą.

Mapuj swoją przestrzeń

Układaj płytę dźwiękową i inne urządzenia do mieszania w dokładnym miejscu, w którym chcesz by twój stół dźwiękowy był. Dołącz inne przedmioty, na których będzie znajdować się stół dźwiękowy, na przykład komputery do mediów.

Rozwiąż potencjalne problemy związane z ruchem stóp, które utworzy Twoje stoisko dźwiękowe, w tym wpływ wszelkich kabli uderzeniowych biegających do i od etapu. Aby zapewnić, że inni nie wybiorą się na te główne druty, zakopać je pod podłogą lub wzdłuż ściany.

Jak zbudować kościół Sound Booth


Utwórz rozpoznawalną przestrzeń 48-calową wokół przedmiotów za pomocą taśmy maskującej. Nie tylko takie rozważanie dać ludziom obszerny chód pokój, ale również utrudnia dostęp do potencjalnych operatorów dźwięku o specjalnych potrzebach.

Przetestuj sprzęt, aby upewnić się, że działa on w wybranym miejscu. Dołącz do czegoś, co można wykorzystać w usłudze, nawet jeśli będzie to możliwe, do przeprowadzenia próby zespołu.

Przenieś rzeczy z drogi, biorąc pod uwagę, co będzie leżeć płasko na swoim przyszłym stole dźwiękowym i co będzie siedzieć pod nim.

Konstruuj powłokę stoiska

Zbuduj sześć stołów o długości 4-na-4 stopnie, tworząc stół dźwiękowy, tworząc jeden dla każdego rogu plus jeden dla każdego środka. Każdy powinien wynosić co najmniej 4 stopy wzrostu i umożliwić utworzenie środkowej belki poprzecznej, która będzie konstruowana, aby je połączyć.

Jak zbudować kościół Sound Booth


Wytnij górną warstwę stołu z grubego kawałka drewna, który jest wytrzymały i zdolny utrzymać ciężki ciężar Twojego sprzętu dźwiękowego. Jego tekstura może zmieniać się w zależności od budżetu, ale najlepiej, jeśli poszukujesz gładkiego drewna.

Pomaluj nogi stołu i blaty stołu w zależności od schematu kolorystycznego w Twoim pokoju. Właściwy kolor będzie mieszać się, a nie wyróżniać się; Twój stół dźwiękowy powinien być czymś w rodzaju "niewidzialnej" posługi w Twoim kościele, aby utrzymać fokus przed nim.

Przykręć nogi stołu do blatu stołu, korzystając także ze środkowej belki. Powinno być wystarczająco twarde, aby nie chwiej się, gdy opierasz się na tym.

Zabezpieczyć tkaninę / spódnicę wokół stołu, upewniając się, że jej kolor ułatwia połączenie kabiny dźwiękowej w pomieszczeniu. Choć możesz zamontować urządzenie dźwiękoszczelne w większej ilości drewna, tkanina ukryje wszystkie pokłady audio pod stołem, a jednocześnie zapewnia dostęp do nich w 360 stopni.

Jak zbudować kościół Sound Booth


Wskazówki:

Jeśli Twój pokój pozwala na to, skonstruuj balkon dla kabiny dźwiękowej. Najlepsza lokalizacja nadal znajdowała się w środkowej tylnej części pokoju, aby utrzymać prawidłowy poziom dźwięku.

Zanim zrobisz coś na stałe, skonsultuj się z konsultantem audio w pokoju. Taka osoba może zapewnić, że nie ma martwych miejsc, w których głośniki są skierowane.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.