Jak zbudować ławeczkę do jubilera

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak zbudować ławeczkę do jubilera


Jubilerzy używają specjalnego stołu roboczego, który jest wyższy od podłoża niż standardowy stół. Podczas tworzenia stolika jubilerskiego musi być wystarczająco wytrzymały, aby wytrzymać narzędzia i materiały z jednostki, ale wystarczająco mały, aby pasował idealnie do studia biżuteryjnego lub w rogu domu. Zrób własną ławkę jubilerską za pomocą prostych narzędzi, podstawowej stolarki i drewna.

Rzeczy, których potrzebujesz

Młot

Śrubokręt

Piła

Paznokcie

Śruby

Klej do drewna

Środek taśmy

Sklejka

Lampa do czytania swing-arm

Masonite

2 płyty X4

1 płyta X 6

Instrukcje

Wytnij sklejkę i masonit do wymiarów blatu stołu, zazwyczaj 48 cali na 24 cali. Przyklej obie te sztuki do siebie nawzajem. Usunąć łukowatą sekcję w środku stołu zwaną "brzuchem", dzięki czemu będziesz mógł szybko wejść do pracy.

Wytnij cztery nogi z drewna o długości 2 cali na długości 36 cali. Pozwala to na bardzo blisko do pracy podczas siadania. Utwórz szkielety krzyżowe z pozostałych materiałów o długości 2 stóp.

Założyć podstawę jubilera przy użyciu śrub i wkrętów.

Zamocuj ławkę do ramy podstawy i przykręć górną część w dół śrubami i klejem. Ta kombinacja ciężkiej ramy i wzmocnionego grzbietu zapewni bardzo solidną powierzchnię roboczą.

Utwórz wierzchołek ławki przy użyciu deski 1 na 6 stopę. To plecy sprawi, że utracisz narzędzia za twoją ławeczką, gdy będziesz naciskał na jelenie biżuteria.

Zamontuj lampkę do czytania na jednej krawędzi stołu roboczego (po przeciwnej stronie dominującej dłoni). Dodatkowe oświetlenie jest wymagane podczas pracy z małymi częściami i narzędziami.

Wskazówki:

Opcjonalnie możesz dodać szuflady na ławie jubilerskiej, aby zapewnić przestrzeń do przechowywania części zamiennych i małych narzędzi.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.