Jak zdecydować, czy należy trzymać dziecko z powrotem z początkowego przedszkola

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak zdecydować, czy należy trzymać dziecko z powrotem z początkowego przedszkola


W dzisiejszych czasach coraz więcej rodziców decyduje się na utrzymanie swoich dzieci w wieku od rozpoczęcia przedszkola, zwanego również "czerwonym shirting". Głównym powodem, dla którego rodzice "czerwonej koszuli" są, ponieważ nie czują, że ich dziecko jest wystarczająco dojrzałe. W tym artykule wymieniono kilka powodów, dla których warto zatrzymać dziecko przed rozpoczęciem szkoły, aby móc właściwie podjąć decyzję co do Twojego dziecka.

Instrukcje

Rodzice dzieci, które spełnią wymogi wiekowe, aby rozpocząć przedszkole tylko o kilka miesięcy (szczególnie jeśli są chłopcami), często przemyślają odkręcanie dzieci w przedszkolu, ponieważ czują, że są zbyt niedojrzałe. Jeśli rodzic nie jest wykwalifikowanym pedagogiem, jest to tylko przypuszczenie. Zastanów się nad tym, aby dziecko przebadało dziecko lub uzyskać opinię wykwalifikowanych instruktorów za ich opinię. Sugerowałbym, aby opinie opinii wykwalifikowanych nie były opiniami jednej osoby. Nie czujesz presji rówieśniczej ze strony sąsiadów lub członków rodziny, którzy nie są skwalifikowani, aby wiedzieć, co jest najlepsze dla swojego dziecka.

Jeśli uważasz, że Twoje dziecko nie jest gotowe do przedszkola, czy twoje dziecko ma niepełnosprawność w nauce? Wiele dzielnic szkolnych oferuje specjalne przedszkola przedszkolne dla dzieci, które mają problemy z nauką lub nie są biegle w języku angielskim.

Jeśli zdecydujesz się utrzymać dziecko z powrotem, jakie będzie twoje podopieczne w porównaniu z tym, jeśli poszedłby do przedszkola? Czy Twoje dziecko będzie w domu oglądać bajki lub w zorganizowanym środowisku szkolnym? Czy uważasz, że Twoje dziecko dojdzie w ciągu jednego roku, aby mieć duży wpływ na jego umiejętność uczenia się? Jeśli Twoje dziecko nie znajduje się w pełnym wymiarze godzin w środowisku edukacyjnym, rozważyć umieszczenie go w dwóch dniach w tygodniu Mothers Day Out lub porównywalnym programie, w którym uczy się akceptowalnego zachowania w klasie.

Rozważyć wysłanie dziecka do przedszkola, aby przetestować wody. Najgorszym scenariuszem, będzie nieśmiałym i musi powtarzać. Jeśli powtórzy to, od roku poprzedniego rozpocznie naukę i będzie miał zaufanie do swojej pracy. NIE wysyłaj go do szkoły, oczekując powtórzenia, ponieważ spełni Twoje oczekiwania. Wyślij go do szkoły z nadzieją na ukończenie pierwszego stopnia, więc będzie starał się zrobić wszystko, co w jego mocy.

Jeśli Twoje dziecko ma co najmniej rok, kiedy ukończył klasę, może być zbyt stary, aby uprawiać sport w ostatnim semestrze. Jeśli jednak dziecko jest małe, może mieć większe szanse na uprawianie sportu, jeśli odbędzie się w ciągu roku.

Dzieci mogą być złe. Niestety, dzieci mogą powiedzieć, że Twoje dziecko "złowieszcze" przedszkole odkąd zostało mu zatrzymane. Dzieci są przestrzegane - wiedzą, czy dziecko jest starsze niż wszyscy inni z klasy. Dziecko, które się zatrzymało, może być najwyższym w klasie, co może sprawić, że będzie mu niewygodnie.

Kiedy poszedłem do szkoły, nauczyłem się moich ABC w przedszkolu. Teraz oczekują, że dzieci będą mogły odrobinę odczytać podczas rozpoczynania przedszkola. Każdego dnia spędzonego z dziećmi powinno być okazja do nauki, niezależnie od tego, czy chodzi o zakupy spożywcze, gotowanie obiadu czy oglądanie telewizji. Czytanie powinno być podkreślane codziennie, począwszy od 3 roku życia lub wcześniej. Jeśli dzieci oglądają telewizję, upewnij się, że to edukacyjne, a nie podstawowe bajki. Poproś dzieci wiele pytań "dlaczego" i "jak", aby przyzwyczaili się do wymówienia rzeczy.

Wpływa na dziecko z przedszkola ma wpływ gospodarczy. Może opóźnić rodzic w wchodzeniu do siły roboczej lub może kosztować więcej, aby umieścić dziecko w przedszkolu. Dziecko będzie musiało spędzić rok więcej na utrzymaniu rodziców, zanim zacznie pracę.

Badania wykazały, że trzymanie dziecka z powrotem w przedszkolu może sprawić, że dziecko poczuje się lepiej, ale efekt ten całkowicie wyparuje do 8 klasy lub wcześniej.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.