Jak zlokalizować Sklep Outlet Black & Decker

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak zlokalizować Sklep Outlet Black & Decker


Stanley Black & Decker jest producentem narzędzi, części maszyn i produktów, w tym małych urządzeń kuchennych, artykułów biurowych oraz sprzętu domowego i ogrodniczego. Możesz używać narzędzi Black & Decker do samodzielnych projektów, napraw domów lub usług motoryzacyjnych. Bez względu na powód, dla którego chcesz skorzystać z narzędzia Black & Decker, możesz znaleźć narzędzie dopasowane do twoich potrzeb, odwiedzając lokalnego sprzedawcę detalicznego lub sklep z fabryką Black & Decker.

Instrukcje

  • 1

Odwiedź witrynę Black & Decker w witrynie blackanddecker.com i znajdź "Produkty i akcesoria" w lewym górnym rogu strony.

2

Najedź kursorem na słowa "Produkty i akcesoria", aby wyświetlić menu rozwijane. Przesuń kursor na dole rozwijanego menu i kliknij "Gdzie kupić".

3

Przewiń w dół sekcje "Kupuj online" i "Detalista" i znajdź sekcję "Sklep fabryczny". Kontynuuj przewijanie w dół i spójrz poniżej mapy, aby znaleźć lokalizacje sklepów fabrycznych. Witryna udostępnia informacje o sklepie, w tym adres sklepu, numer telefonu i adres e-mail.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.