Jak złożyć raport policji w Los Angeles

Admin 16 Views 0 comments
Advertisement

Jak złożyć raport policji w Los Angeles


Niezależnie od tego, czy uczestniczysz w wypadku samochodowym czy musisz zgłosić inny rodzaj przestępstwa w Los Angeles, pierwszym krokiem jest zadzwonić do Departamentu Policji w Los Angeles (LAPD). Jeśli jesteś na kampusie Uniwersytetu w Kalifornii-Los Angeles, powinieneś zadzwonić do działu policji UCLA. Sprawozdanie policji jest oficjalnym dokumentem, który śledzi wszelkie informacje dotyczące przestępstwa lub innego zdarzenia, w tym co się stało i kto był zaangażowany. Składając raport policji, angażujesz władze i mogą pomóc im identyfikować i pojmować przestępców.

Rzeczy, których potrzebujesz

Telefon

Instrukcje

Zadzwoń pod numer 911 w nagłych wypadkach. Funkcjonariusze LAPD pójdą na scenę jak najszybciej (zob. Odnośniki 2).

Zadzwoń pod numer 877-ASK-LAPD w przypadku połączeń innych niż alarmowe. Przykładem tego jest incydent, w którym uderzył się znakiem ulicy w samochodzie, ale nikt nie jest ranny. Policja odpowie na wezwanie, ale nie może to być priorytet (zob. Odnośniki 1, 2).

Odwiedź pobliski posterunek policji i poproś o złoŜenie sprawozdania. (Zob. Odnośniki 1).

Odpowiadaj na pytania oficera policji tak dokładnie i dokładnie, jak to możliwe. Przygotuj się do podania informacji kontaktowych w przypadku, gdy policja ma pytania uzupełniające (zob. Odnośniki 1).


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.