Jak znaleźć kapelusz dla Twojego kształtu twarzy

Admin 1 Views 0 comments
Advertisement

Jak znaleźć kapelusz dla Twojego kształtu twarzy


W Wielkiej Brytanii małe, ale ozdobne kapelusze nazywane są fascynatorami, a choć odnosi się do określonego rodzaju kapelusza, to również ujawnia wiele o kapeluszach w ogóle. Właściwy kawałek, starannie dobrany, aby wyrównać strój i pochlebić twarz, może naprawdę fascynuje oko. Tak jak niektóre typy odzieży najlepiej sprawdzają się na konkretnych typach ciała, kształt twarzy uzupełnia niektóre kapelusze lepiej niż inne. Nie przejmuj się swoimi wariantami; Każdy parę kształtów leży bacznie z całą fabryką marionetką pełną kapeluszy.

Dobrze zaokrąglony

Okrągłe twarze są szczególnie dobrze wyposażone w krótkie brzegi i wysokie korony , które nadają elegancki wygląd. Dla czegoś bardziej obskurnego, wybierz asymetryczny topper. Poznaj klasyczną fedorę z wełny, niezależnie od tego, czy jesteś mężczyzną pełnym retro w operze jesiennej czy kobieta, łącząc ją z okularami przeciwsłonecznymi i okularami na koncercie rockowym. Podobnie, ale nieco bardziej nowoczesny, trilbowy również działa w tym samym Powody, podobnie jak styl piekarnika uniseksowego. Dla pań, którzy kochają retro, paznokci '20s wyglądają z klapką.

Oblong Toppers

Owalne twarze, które mają takie same krzywe, jak okrągła strona o nieco dłuższej długości, mogą ściągnąć się niemal z jakiegokolwiek kapelusza w sklepie. W tym kształcie twarzy świat jest twoją fabryką, więc eksperymentuj ze stylami, dopóki nie znajdziesz ulubionych. Jeśli Twoja postać jest nieco dłuższa lub ma więcej definicji niż standardowe owalne, szerokie pasma są najlepszym przyjacielem. Wybierz styl z płaską koroną, na przykład filcową czapkę lub duży suwak, aby uzyskać wyrównany wygląd. Czapka wiadro przystosowana jest do obu płci, podczas gdy kapelusz kruszący w kształcie stoku skłania się ku bardziej męskości i wytrzymałości.

Style kwadratowe

Czasami kluczem do uzupełnienia kształtu twarzy jest stworzenie kontrastu. Poszukaj kapeluszy o miękkich, zakrzywionych kształtach, aby uzyskać najlepsze efekty w dobrze ukosowanej twarzy. Mężczyźni i kobiety z kwadratowymi ramionami mogą pięknie obracać się w górę, a także mogą ćwiczyć nieuchwytny beret. Kręcący i klasyczny melonik harmonizuje dobrze z kwadratowymi twarzami, podobnie jak zaokrąglona czapka, z których oba odpowiadają mężczyznom i kobietom.

Serca Z Kapeluszami

Zaokrąglone policzki i określona szczęka tworzą kształt serca, zwany również odwróconym trójkątem. Udoskonalaj swoje funkcje, wkładając asymetryczny kapelusz. W sprawach formalnych odważ się małym i ozdobnym fascynatorem. Podobnie można wyrwać zabytkowe pudełko na specjalne okazje. Kapelusze zarobione średnio koronują na gals i facetów, co sprawia, że ​​fedora i trilby są godne zaufania.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.