Jak znaleźć przychodzącą pocztę z serwera POP3

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak znaleźć przychodzącą pocztę z serwera POP3


Serwer POP3 to serwer poczty e-mail, często używany przez dostawców usług internetowych (ISP) i internetowych usług pocztowych. Aby odczytać wiadomości przychodzącą z serwera POP3, należy skonfigurować program klienta pocztowego z ustawieniami serwera poczty. Ustawienia konta i serwera poczty elektronicznej są zwykle dostępne u dostawcy usług internetowych lub internetowej usługi poczty.

Rzeczy, których potrzebujesz

Dane konta e-mail

Informacje o serwerze poczty e-mail

Instrukcje

Pobierz program klienta poczty e-mail, taki jak Thunderbird, Outlook lub Outlook Express. Program Outlook jest zainstalowany z pakietem Microsoft Office. Thunderbird i Outlook Express można bezpłatnie pobierać w Internecie (zobacz Zasoby dotyczące odnośników).

Uruchom oprogramowanie klienta poczty e-mail. Przy pierwszym użyciu oprogramowania automatycznie uruchomi się nowy kreator konfiguracji poczty e-mail.

Wybierz skonfigurowanie nowego konta e-mail POP3 i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, gdy kreator przeprowadzi Cię przez konfigurację.

Wpisz swoje imię i adres e-mail w polach tekstowych, gdy zostanie wyświetlony odpowiedni monit.

W odpowiednich polach tekstowych wpisz nazwę użytkownika i hasło konta e-mail.

Wpisz informacje o serwerze POP3 w polu tekstowym "Serwer poczty przychodzącej" i na serwerze SMTP w polu tekstowym "Serwer poczty wychodzącej".

Zapisz ustawienia na kliencie poczty, aby zakończyć konfigurację.

Kliknij przycisk "Wyślij / Odbierz", aby uruchomić klienta. Jeśli wykryje pocztę na serwerze poczty e-mail POP3, usunie wiadomości z serwera i umieści je w kliencie "Skrzynka odbiorcza".


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.