Jak zorganizować swój dom

Admin 4 Views 0 comments
Advertisement

Jak zorganizować swój dom


Czy jesteś zmęczony, że twój dom jest w rozbuchaniu? Te proste kroki organizacyjne mogą pomóc Ci w domu w kształcie!

Rzeczy, których potrzebujesz

Środki czystości

Pojemniki magazynowe

Markery

Muzyka

Instrukcje

Aby zorganizować dom najbardziej efektywny sposób, musisz zacząć od jednego pokoju. Zależnie od tego, jak niezorganizowany jest Twój dom i ile rzeczy musisz przejechać, nie zamierzaj w krótkim czasie osiągnąć pełni życia!

Gdy wybierzesz pokój, łatwiej będzie zrobić listę rzeczy, które chcesz w niej zrobić. Jeśli twoja szafa jest przepełniona ubrania, buty i kto wie co jeszcze. Na swojej liście rzeczy do zrobienia musisz napisać "organizować szafę".

Kontynuuj swoją listę, aż przejdziesz przez każdy pokój w domu, co chcesz zrobić. Patrząc na listę, może wydawać się przytłaczająca, ale pamiętaj, że będzie to warte czasu i wysiłku.

Rozważ odtwarzanie ulubionej muzyki podczas organizowania domu. To zawsze było dodatkiem dla mnie, aby kontynuować i wszystko to zrobić.

Kiedy zaczynasz organizować każdy pokój, możesz też zrobić coś w rodzaju sprzątania wiosny. Pozbądź się rzeczy, które już nie używasz, nie chcesz i nie oddasz ich, jeśli to możliwe. W przeciwnym wypadku wyjmij je z kosza!

Po wyeliminowaniu rzeczy, które już nie potrzebujesz i nie wkładaj wszystkiego w swoje własne miejsce, będziesz miał zorganizowany dom.

Strategia zachowywania jej w ten sposób polega zawsze na umieszczeniu dokładnie tego, gdzie należy, kiedy skończysz z nim. Z dziećmi łatwiej było się sprzątać, gdy idą spać. W ten sposób rano obudziasz się w czystym i zorganizowanym domu.

Staraj się planować to co sezon lub co najmniej raz w roku, jeśli to możliwe. Trudno trzymać się planów i nie zawsze możemy kontrolować, jak bardzo niechlujny jest nasz dom.

Jeśli okaże się, że nie ma miejsca na niektóre rzeczy, których niekoniecznie używa się każdego dnia, ale ostatecznie użyj, przechowuj je w pojemniku i oznakuj pojemnik. Następnie umieść pojemnik w garażu lub w szufladzie magazynowej do późniejszego użycia.

Wskazówki:

Możesz wymyślić własne pomocne wskazówki, organizując swój dom i to jest świetne!

Jeśli okaże się to łatwiejsze, planuj robić pokój dziennie. Może to potrwać dłużej, ale będzie mniej przytłaczające.

Te kroki nie pomogą wszystkim, dlatego używaj na własne ryzyko.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.