Jak zostać doradcą nieruchomości

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak zostać doradcą nieruchomości


Rzeczoznawcy nieruchomości pracują samodzielnie, dla większej organizacji lub z grupą innych rzeczoznawców, a także przeprowadzają wycenę dla kredytodawców hipotecznych, którzy chcą mieć pewność co do wartości nieruchomości. Magazyn "Money" w ostatnim czasie zawierał ocenę nieruchomości, która znalazła się na liście obejmującej sześciocyfrowe możliwości kariery.

Instrukcje

  • 1

Skontaktuj się z stowarzyszeniem państwowym rzeczoznawców nieruchomości. Poproś o listę akredytowanych kursów w tej dziedzinie, takich jak kolegia z uczelni, uczelnie wyższe, szkoły oceniające lub organizacje edukacji zawodowej sponsorowane przez lokalne stowarzyszenie nieruchomości.

2

Zarejestruj się w wymaganych zajęciach, które zazwyczaj wynoszą 90 godzin zajęć. Zajmuj się lekcjami podstawowych pojęć, zasadami i praktyką w zakresie nieruchomości oraz prawem nieruchomości, a także zajęciami właściwymi do oceny.

3

Ukończenie zajęć z oceną przechodzenia. Porozmawiaj z administratorem szkoły, aby wziąć udział w egzaminie "proctored" appraiser. Zabezpiecz licencję stażystę.

4

Porozmawiaj z lokalnymi brokerami nieruchomości lub rzeczoznawcami i umów się na mentora oraz stanowisko "stażysty" w firmie zajmującej się nieruchomościami. Praca z mentorem w celu uzyskania wymaganej liczby godzin w celu spełnienia wymagań dotyczących licencjonowania zawodowego, rozwijania umiejętności i uczenia się "sztuczek handlu".

5

Sieć i nadążają za rozwojem zawodowym poprzez członkostwo w stowarzyszeniach zawodowych. Kontynuować kształcenie ustawiczne. Zbadaj dodatkowe licencje jako wymóg sprawdzania własności federalnych lub innych właściwych właściwości.

Wskazówki:

Aby uzyskać listę wymagań wstępnych, wymagań kursu i egzaminów licencyjnych, należy skontaktować się z państwową licencją dla rzeczoznawców nieruchomości. Dowiedz się, czy kursy internetowe są do zaakceptowania.

Upewnij się, że kursy są zgodne z wytycznymi i zasadami jednolitych standardów praktyk z zakresu oceny profesjonalnej (USPAP).


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.