Jak zostać dystrybutorem kaset

Admin 1 Views 0 comments
Advertisement

Jak zostać dystrybutorem kaset


SprzedaŜ kaset była silnie uzaleŜniona od prawa, które pozwala osobom nabywać kasetki ze źródeł innych niŜ domy pogrzebowe. Jeśli chcesz zostać dystrybutorem kaset, musisz rozwijać profesjonalne relacje z producentami i domami pogrzebowymi. Potrzebujesz również możliwości sprzedaży do ogółu społeczeństwa. Ważne jest, aby mieć wiedzę na temat działalności pogrzebowej i zrozumieć, jak uzyskać dostęp do zasobów w odpowiednim czasie. Ta wiedza może zostać osiągnięta dzięki sieciowemu badaniu, doświadczeniu zawodowemu lub kombinacji wszystkich trzech. Z drugiej strony możesz stać się dystrybutorem kaset bez jakiegokolwiek specjalnego certyfikatu czy edukacji formalnej.

Instrukcje

  • 1

Zapoznaj się z podstawami działalności pogrzebowej, poczynając od prawa stanowego i federalnego. Podczas gdy niektórzy dyrektorzy pogrzebu twierdzą, że tylko licencjonowani specjaliści powinni mieć pozwolenie na sprzedaż okularów, kilka państw narzuca to ograniczenie. Sprawdź przepisy prawa obowiązujące w Twoim kraju, aby uzyskać najnowsze informacje na temat licencji i innych przepisów. Zdaniem Federalnej Komisji Handlowej, domy pogrzebowe muszą zaakceptować trumną zakupioną z zewnętrznych źródeł, w tym niezależnych dystrybutorów.

2

Zbieraj informacje o produktach i trendy dotyczące kaset, uczestnicząc w targach i doradztwie wydawnictwach, takich jak amerykański magazyn pogrzebowy i Katalog domów pogrzebowych i cmentarnych. Aby zbudować sieć kontaktów biznesowych, rozważyć członkostwo w Stowarzyszeniu Kasetowym i Magazynem Pogrzebowym w Ameryce. Należy również skonsultować się z National National Association of Funeral Directors Association, który oferuje bezpłatny katalog dostawców online zawierający listę dostawców i dystrybutorów kaset.

3

Rozwijaj relacje z producentami, którzy mogą dostarczyć kasety w wielu punktach cenowych. W przypadku niskich cen uważaj dostawców z siedzibą w Chinach. Mogą być zlokalizowane przez firmy takie jak One Source China, specjalizujące się w imponowaniu kaset bezpośrednio do dystrybutorów w Stanach Zjednoczonych. Porównaj warunki finansowania i rozliczenia. Poszukaj producentów, którzy dostarczą Państwu literaturę i broszury, aby zaprezentować domy pogrzebowe i innych potencjalnych klientów.

4

Uruchom swoją firmę w wirtualnym sklepie obsługiwanym przez stronę internetową zawierającą galerię produktów i inne informacje. Upewnij się, że masz zapas na rękę za pomocą magazynów lub urządzeń samozamykających. Dystrybucja może działać z niewielkim wyborem kaset, jeśli zapas jest szybko uzupełniany w razie potrzeby.

5

Oferuj swoje usługi pogrzebom w Twoim regionie geograficznym, podkreślając konkurencyjne ceny i terminowość dostaw. Choć konsumenci mogą kupować bezpośrednio dystrybutora, wielu nadal wolę pozwolić dyrektorowi pogrzebu zajmować się wszystkimi ustaleniami. Skorzystaj z bezpośrednich mail i telefonów, aby zaplanować rozmowy z dyrektorami pogrzebu.

6

Opracuj konsumenckie działania sprzedażowe za pośrednictwem witryny i reklam w lokalnych mediach. Koncentruj swoje działania marketingowe na oszczędnościach kosztów związanych z zakupem bezpośrednio od dystrybutora. Podkreślaj, że dystrybutor może dostarczyć do domów pogrzebowych w Twojej okolicy.

Wskazówki:

Zacznij od ograniczonego obszaru geograficznego i stopniowo buduj swoją firmę.

Bądź przygotowany do przetwarzania zamówień każdego dnia w tygodniu o dowolnej godzinie.

Uzyskać odpowiedni pojazd dostawczy, który może wysyłać aż cztery jednostki na raz.

Lokalizacja fizyczna spowoduje, że Twoja firma doda dodatkowe przepisy, które nie dotyczą działalności online.

Nie polegaj na jednym dostawcy. Dostarczanie zapasów jest niezbędne do osiągnięcia sukcesu.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.