Jak zostać fotografem czerwonego dywanu

Admin 1 Views 0 comments
Advertisement

Jak zostać fotografem czerwonego dywanu


Fotografowie tworzą i pomagają tworzyć obrazy wizualne, które rejestrują zdarzenie lub opowiadają historię. Fotografowie, którzy nagrywają zdjęcia specjalnych miejsc lub ważnych wydarzeń, na przykład na czerwonym dywanie, nazywają się również nowojorscy fotografowie lub fotoreporterzy. Fotografowie, którzy skupiają się na bardziej szczerej scenie gwiazd, nazywane są czasami paparazzi. Choć praca sławnego fotografa odwołuje się do wielu z powodu swojej wspaniałej natury, wymaga umiejętności, umiejętności technicznych i szczęścia. Fotografowie z czerwonych dywanów muszą uzyskać odpowiednie poświadczenia, znajdować lub tworzyć okazje do zdjęć i robić interesujące obrazy w polu, które może być bardzo konkurencyjne i wymagające.

Instrukcje

Uzyskać dyplom szkoły średniej. Większość fotografów zatrudnionych przez organizacje informacyjne, w tym czasopisma i gazety, musi posiadać dyplom uniwersytecki w dziedzinie sztuki plastycznej, fotoreportażu lub fotografii. Wymagania stawiane fotografom niezależnym są mniej rygorystyczne; Jednak większość freelancerów zdobywa doświadczenie i buduje swoje portfele graficzne poprzez formalne szkolenie lub doświadczenie.

Zyskaj doświadczenia w fotografowaniu, opracowywaniu zdjęć i korzystaniu z urządzeń cyfrowych i technologii komputerowych. Zbuduj profesjonalne portfolio obrazów, które wyraźnie pokazują Twoje umiejętności fotografa, a także wiele prac. Dołącz obrazy, które korzystają zarówno z naturalnego, jak i sztucznego światła, ułożonych przedmiotów i szczerego ujęcia, tradycyjnych zdjęć i obrazów cyfrowych. Podczas pracy zmaksymalizuj czasy migawki, przysłony, oświetlenie, głębokość pola, ruch, szybkość filmu i typ filmu. Ponieważ Twoim celem jest zostanie fotografem z czerwonego dywanu, pamiętaj, aby uwzględnić wiele osób, aby pokazać swoje umiejętności.

Uzyskanie przekazów prasowych i poświadczeń przez pracodawcę lub przyłączenie się do organizacji zawodowej. Opłacanie należności do formalnego stowarzyszenia prasowego, takiego jak American Press Association lub US Press Association, może dostarczyć Ci formalne upust prasy. Wizy często wymagają wstępu na specjalne imprezy i miejsca. Nawiąż kontakt z organizacjami i poznać znajomych fotografów, aby uzyskać informacje na temat wydarzeń specjalnych i otrzymywać zaproszenia lub poświadczenia niezbędne do fotografowania pewnych wydarzeń. Dodaj zdjęcia tych specjalnych wydarzeń do profesjonalnego portfolio.

Zyskaj pracę z organizacją informacyjną lub agencją fotograficzną. Organizacje informacyjne, czasopisma i witryny internetowe często zapewniają stały dochód i dochody, wymagając, aby fotografowie wykonali konkretne zadania. Jeśli celem jest praca na zlecenie, współpraca z agencją fotograficzną może zapewnić zadania lub umożliwić Ci bezpośrednią pracę. Agencje fotograficzne często mają duży bank pracowników, którzy sprzedają własne obrazy, a także starają się znaleźć konkretne obrazy, których szuka agencja. Według magazynu Slate, niezależni artyści zwykle współpracują z agencją. Czasopisma lub nowości mogą oferować określone obrazy, a następnie zapłacić agencjom za zdjęcia; Prowadzi do zdjęć często zarabia agencję 50 procent przychodów i fotograf otrzymuje 50 procent zarobków. Zdjęcia zrobione i sprzedawane przez agencje często oznaczają 60 procent zysku fotografa i 40 procent dla agencji.

Dalsze zdobywanie doświadczenia i rozwijanie portfolio w trakcie swojej kariery. Poprzez robienie zdjęć i sprzedawanie ich można uzyskać zaufanie pracodawców lub agencji. Wię cej możliwoś ci fotografowania i lepszych zadań czę sto wynikajĘ ... z nieprzerwanej doskonałoś ci i znalezienia rzadkich obrazów. Najbardziej poszukiwanych fotografów często mają wieloletnie doświadczenie, artystyczne oko i są technicznie sprawne.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.