Jak zostać ogrodem przyrody

Admin 1 Views 0 comments
Advertisement

Jak zostać ogrodem przyrody


Konkurencja, aby stać się leśnym parkiem ratunkowym, jest wysoka, ponieważ praca w tej branży jest niewielka i daleko między, według Princeton Review. Aby być dzikim parkiem ratunkowym, musisz cieszyć się na zewnątrz i mieć zdolność do wysiłku fizycznego, ponieważ praca wymaga dużo chodzenia. Poza ochroną przyrody, strażnik parkowy dostarcza informacji publicznej, uzupełnia inspekcje bezpieczeństwa, pomaga utrzymać gości w bezpiecznym miejscu, utrzymuje tereny rekreacyjne i reaguje na sytuacje kryzysowe.

Instrukcje

Posiadać umiejętności przetrwania na pustyni. Według USAJobs.gov, strażnik parków dzikich zwierząt może potrzebować monitorować stan zasobów naturalnych i kulturowych w odległych środowiskach. W rezultacie trzeba będzie mieć "prymitywne campingi i umiejętności życiowe", ponieważ możesz pozostać w odległej lokalizacji przez maksymalnie dwa tygodnie.

Uzyskać wykształcenie wyższe. Aby zostać liderem parku przyrody, BLS zaleca uzyskanie dyplomu w zakresie biologii, leśnictwa, nauk ścisłych, zarządzania zakresem lub zarządzania zasobami naturalnymi w uczelniach lub uczelniach akredytowanych przez Towarzystwo Amerykańskich Leśników lub Towarzystwo Zarządzania Zasięgiem. Skoncentruj się na kursach, które uczą się na temat pomiaru zasobów leśnych, polityki publicznej, ekologii lasów, zarządzania taksonomią zasobów lasów, tworzenia gleb i biologii. Musisz również dowiedzieć się o ocenie siedlisk przyrody, inwentaryzacji lasów, ochrony lasów i geodezji.

Zyskaj doświadczenie zawodowe. Aby uzyskać kwalifikacje na stanowisku na poziomie wpisu jako strażaka parków dzikich zwierząt na poziomie GS-3, musisz mieć co najmniej trzy miesiące specjalistycznego doświadczenia w pracy, zgodnie z USAJobs.gov. Takie doświadczenie zawodowe może obejmować pracę w centrum dla zwiedzających. Wyższe zarobki wymagają większych nakładów na doświadczenie techniczne, takie jak obserwacja podczas sezonu pożarowego, praca na campingach, zbieranie próbek lasów do testów lub doświadczenie w egzekwowaniu prawa.

Wskazówki:

Ponieważ trudniejsze jest zapewnienie pracy w pełnym i stałym charakterze ratownika parku przyrody, dobrym pomysłem jest rozpoczęcie działalności jako ochotnik, pracownik sezonowy lub praca w niepełnym wymiarze czasu, aby można było zdobyć doświadczenie.

Szesnaście stanów w kraju wymaga od leśników posiadania licencji na leśnictwo. Jeśli mieszkasz w jednym z tych państw, które mają ten wymóg, BLS stwierdza, że ​​będziesz potrzebował czteroletniego stażu i doświadczenia zawodowego, aby zasiąść na pisemnym egzaminie licencyjnym. Wymagana ilość pracy zależy od kraju. Państwa, które wymagają posiadania poświadczeń to Maryland, Kalifornia, Connecticut, Alabama, Maine, Massachusetts i New Hampshire.

Musisz zarejestrować się jako strażnik parków dzikich zwierząt w następujących stanach: Karolinie Południowej, Arkansas, Karolinie Północnej, Mississippi i Georgia.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.