Jak zrobić Bandana Koszulki

Admin 5 Views 0 comments
Advertisement

Jak zrobić Bandana Koszulki


Ciepła pogoda oznacza łatwą, mroźną odzież, która pasuje do Twojego stylu lata. Nie musisz poświęcać mody, aby zachować spokój w słońcu. Następnym razem, gdy znajdziesz się z niczego, aby nosić na plażę, bicie prostą i stylową koszulkę z bandany z kilku bandan. Toss ten ładny top na nad kostium kąpielowy lub parę z dżinsami na przypadkowy, letni wygląd.

Rzeczy, których potrzebujesz

2 paski standardowe

2 3-stoczone długości 1/2-calowej bawełnianej taśmy lub wstążki

Maszyna do szycia lub igła do szycia

Dopasowanie wątku

Żelazo

Agrafka

Instrukcje

Połóż płasko bandaże, jeden na drugim, i wyrównaj krawędzie górne i boczne. Pomaga uzyskać gładką, pozbawioną zmarszczek tkaninę, dzięki czemu bandany szybko zaciskają się, jeśli są pomarszczone.

Zaznaczaj 9 cali w dół od górnej krawędzi po obu stronach. Będą to Twoje broń, zwiększając lub zmniejszając ten pomiar w zależności od wymagań dotyczących wielkości. Szczyt powinien wygodnie leżeć bez przytulania ciała, ponieważ bandaże nie oferują wiele w odcinku.

Załóż paski razem wzdłuż boków od ramienia do dolnej krawędzi. Użyj igły i nici lub maszyny do szycia.

Złóż oba górne krawędzie w odległości około 2 cali od siebie. Naciśnij szwy w dół. Ta fałda powinna zapewnić wystarczająco dużo przestrzeni, aby pasowała do wstążki, więc jeśli używasz taśmy, która jest większa lub mniejsza niż 1/2 cala, odpowiednio wyreguluj składankę.

Się wzdłuż zagiętych krawędzi, po jednym na raz. Upewnij się, że szyjesz jedną warstwę bandany i nie szyję tych dwóch kawałków razem. Pociągnij kawałek, z którego nie jesteś szycie podczas pracy.

Zamocuj pinezkę zabezpieczającą na końcu jednego kawałka wstążki i przeciągnij ją przez kanał, który właśnie utworzono na górze koszuli. Powtarzaj się z innym kanałem z tyłu koszulki.

Zwiąż końce wstążek w czubek, aby mieć dwa łuki, jeden na każdym ramieniu. Łańcuchy i zebrania można dostosować w razie potrzeby, gdy nosisz koszulę.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.