Jak zrobić Bling Bling słuchawki

Admin 11 Views 0 comments
Advertisement

Jak zrobić Bling Bling słuchawki


Jazz z tych mglistych słuchawek trochę blaskiem. Czy masz przenośny odtwarzacz CD, odtwarzacz MP3 lub inteligentny telefon, słuchawki są niezbędne do dostarczania muzyki do fanatyków w podróży. Styl odzwierciedla Twoją osobowość, a słuchawki można urządzić, aby pokazać swój indywidualny styl w taki sam sposób, jak Twoje ubrania. Jest kilka rzeczy, o których warto pamiętać, gdy robisz bling bling słuchawki.

Rzeczy, których potrzebujesz

Słuchawki

Wykałaczka

Pinceta

Klej

Rhinestones

Instrukcje

Kupuj rtestones i klej w lokalnym sklepie z rękodzielem. Wybierz rhinestones, które mają płaskie plecy dla łatwiejszego stosowania. Najlepszym klejem dla kamieni dżetowych są E-6000, cement lub kleje epoksydowe.

Przed rozpoczęciem używania rhinestone dokładnie wyczyść słuchawki. Ważne jest, aby mieć czystą powierzchnię, tak aby kryształy dobrze przylegały. Użyj niewielkiej ilości mydła i wody na papierowym ręczniku, aby słuchawki nie zepsuły się.

Połóż słuchawki, kleje i dżety na trwałej powierzchni roboczej. W procesie aplikacji należy również użyć wykałaczki i pinceta. Pomocne może być użycie szablonu lub innego wyświetlacza jako wskazówki dla słuchawek bling bling.

Nałożyć klej na cyrki używając wykałaczki z dominującą ręką. Rhinestone należy trzymać pinceta w swojej nie dominującej dłoni.

Umieść dżety na słuchawkach używając pinceta. Dzwonki powinny być umieszczone bardzo blisko siebie.

Po wyschnięciu słuchawek należy umyć dłonie nad drzazgami. Pozwoli to na znalezienie luźnych kamieni rhinestones, które można wymienić w razie potrzeby.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.