Jak zrobić Czapkę Człowieka Ludzkiego

Admin 3 Views 0 comments
Advertisement

Jak zrobić Czapkę Człowieka Ludzkiego


Opowieść o Tin Man, zwanym również Woodman, rozpoczęła się w 1901 roku w "The Wonderful Wizard of Oz" Franka Bauma. W 1939 roku książka stała się hitowym filmem, przynosząc życie Thin Manowi. Świętuj tę klasyczną historię, ubierając się jak metalowy mężczyzna z jego podpisem lejka lejek.

Rzeczy, których potrzebujesz

Puste pudełko zbożowe

Nożyczki

Pistolet do klejenia na gorąco z gorącymi klejami

Folia aluminiowa

Srebrna farba aerozolowa

Instrukcje

Narysuj 8-calowe koło na jednej z płaskich stron pustego pudełka zbożowego. Wytnij okrąg i przebij promień do środka okręgu.

Pokryj się prostymi krawędziami okręgu, aby utworzyć kształt stożka. Ściśnij gorący klej między nakładanymi krawędziami i naciśnij karton razem, aż klej się ochładza. Przycinaj dolną krawędź stożka, stożek jest równomiernie ustawiony na płaskiej powierzchni.

Wytnij taśmę 3-na-1-calową z kartonu. Obróć taśmę zaczynając od jednej z krótkich krawędzi w kształt rury o szerokości 1/2 cala. Na koniec paska nanieść klej na gorąco i dociśnij go, aby zabezpieczyć rurkę.

Umieścić 1-calową, walcowaną kartonikę na wierzchołku kształtu stożka. Kąpieć gorący klej wokół obrzeża, aby utrzymać go na swoim miejscu.

Rozdartą folię aluminiową o wymiarach 9 x 12 cali. Ustaw stożek stroną skierowaną w górę. Umieścić folię na walcowanej rurce na górze stożka i nacisnąć folię na rurkę. Pociągnij folię wzdłuż stożka, aby pokryć karton w gładki sposób.

Obróć stożek. Nakręć pierścień gorącego kleju wzdłuż wewnętrznej krawędzi stożka. Zgnij folię na krawędzi stożka i dociśnij ją do gorącego kleju, aby ją zabezpieczyć.

Wskazówki:

Można nanieść stożkowy kapelusz srebrną farbą zamiast pomalować folią aluminiową.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.