Jak zrobić figurki z Gwiezdnych Wojen z Czyszczaczami rur

Admin 6 Views 0 comments
Advertisement

Dowiedz się, jak robić bohaterów akcji z Gwiezdnych wojen, takich jak Luke Skywalker, Darth Vader, Iron Man i Incredible Hulk w tym darmowym filmie z naszej ekspertki w zakresie tworzenia postaci super heroów z czyszczaczami rur.

Podsumowanie serii

Co odróżnia bohatera akcji od reszty? Jasne, że mają super siłę i nerwy ze stali, ale ich prawdziwą cechą jest ich kostium, wygląd, który przyczynia się niezmiernie do ich czynnika uznania. Superman nie zmienia się z jego ubrania roboczego Daily Planet w anonimowe kombinezony mechaniki stacji paliw, aby latać po niebie, a on stawia swój błyskotliwy garnitur, aby wszyscy wiedzieli, kim jest. Wygląd tych figur jest tak głęboko zakorzeniony w naszej zbiorowej świadomości, że nie muszą być w większym stopniu przedstawiane, aby wiedzieć, kim są. Możemy rozpoznać pelerynę Batmana w kilku szybkich bzdurach, tułowiu Incredible Hulk z kilkoma plamkami zielonego znacznika i maski Darth Vader w starannym kroku kilku czarnych środków czyszczących rury. Zgadza się, czyszczą rury. Intrygujący dźwięk? Obejrzyj tę serię, a Ty też możesz odtworzyć drut i zmiażdżyć Dartha, wraz z nemezisem Luke Skywalker i postaciami z komiksu, takimi jak Iron Man.

W tej serii filmów z rzemiosłem bezpłatnym nasze młode komiksy i fikcja science-fiction (a także profesjonalny aktor) Halley Joseph Eveland porozmawiają z Tobą poprzez tworzenie figurek działań związanych z czyszczeniem rur. Podczas zakręcania, skręcania i usuwania kolorowych środków czyszczących rury, obejrzyj te fajne wersje Twoich ulubionych bohaterów Gwiezdnych Wojen, kształtując się przed twoimi oczami. I to nie są po prostu figurki, ale artystyczne kreacje z mięśniami, pelerynami, maskami i oczywiście lekkimi szablonami.

Lista 1-1 z 1 filmów wideo

Jak zrobić figurki z Gwiezdnych Wojen z Czyszczaczami rur

Jak zrobić figurki do czyszczenia rur

Dowiedz się, jak zrobić Jak zrobić Pipe Cleaner Bohater akcji Figurki w tym darmowym filmie rzemieślniczym od naszego eksperta na temat tworzenia figurek super hero z czyszczaczami rur. Czytaj więcej


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.