Jak zrobić kosmetyki z proszkiem cynku

Admin 1 Views 0 comments
Advertisement

Jak zrobić kosmetyki z proszkiem cynku


Tlenek cynku, związek chemiczny, służy jako wybielacz do receptur kosmetycznych. Czasami określane jako chińskie białe, okazuje się przydatne w farbach, rzemiośle, produktach ciała, a nawet kremach pielęgnacyjnych i innych maściach miejscowych. Dokonywanie kosmetyków domowej przy użyciu tlenku cynku daje możliwość nadania niestandardowym formułom czystego, gładkiego koloru, który prezentuje wiele produktów handlowych. Całkowicie opcjonalny składnik sprawia, że ​​produkty są profesjonalne.

Rzeczy, których potrzebujesz

Wosk

Oleje roślinne

Olej do przewozu z wyboru

Eyedropper

Proszek tlenku cynku

Proszek pigmentowy miki

Kaolin glinowy proszek

Proszek peptydowy jedwabiu

Szklane miseczki

Jednorazowe mieszadła

Szuflada lub probówka

Szufladowy słoik do wytrząsania

Szminki

Dodaj 1 łyżki. Wosku puchowego do miski szklanej. Dodaj 1/2 łyżeczki. Oleju roślinnego do wosku. Oleje roślinne, takie jak soja, oliwka, konopie, awokado i inne zawierają różne korzyści, które wpływają na stan skóry.

Mieszaj trzy krople wybranego oleju nośnikowego. Olej kokosowy jest powszechnym wyborem w kosmetykach i lotionach.

Wymieszaj 1 łyżeczki. Tlenku cynku. Tlenek cynku nie jest rozpuszczalny w wodzie, więc rozpuszcza się dobrze w olejowych i kwaśnych mieszaninach. Powoduje natychmiastowe odwrócenie mieszanki oleju i wosku na jasno nieprzezroczystą białą.

Wymieszaj 1 łyżkę. Z wyboru miki w proszku. Jeśli chcesz głęboką szmaragdową szminkę, użyj 2 łyżki stołowej. Miki karelinowej. W przypadku innych tonów eksperymentuj z mieszanką mika.

Wlać płyn do probówki lub szuflady, a następnie ostudzić ją do temperatury pokojowej, a następnie założyć korek. Będzie twardy w szminek kremowy.

Proszek do makijażu

Dodaj 1 łyżki. Proszku tlenku cynku do szklanej miseczki.

Upuść 1 łyżeczkę. Beżowo-kolorowego proszku mineralnego w tlenek cynku.

Dodaj 1 łyżki. Gliny kaolinowej zmieszano z 1/2 łyżeczki. Proszku peptydowego jedwabiu do mieszaniny.

Przykryj miskę i potrząśnij, aby dokładnie sfilmować sproszkowane materiały.

Wlać zawartość miski do szczelinowego słoika shaker do kosmetyków mineralnych. Przykryj słoik i potrząśnij nim przez kolejne 30 sekund, aby dalej mieszać proszki. Proszek można stosować natychmiast i nakładać pędzlem kabuki.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.