Jak zrobić kostium Kleopatry bez szycia

Admin 325 Views 0 comments
Advertisement

Jak zrobić kostium Kleopatry bez szycia


Kleopatra to świetny strój do noszenia na Halloween, a łatwe do zrobienia w domu bez szycia. Ważnymi częściami kostiumu Cleopatra są akcesoria, a więc zacznij od podstawowej sukience i podziwiaj ją jakąś domową biżuterią złota. Wkrótce będziesz królową Nilu.

Rzeczy, których potrzebujesz

Sukienka lub arkusz

Sash lub lina na pas

Plakat plakatowy

Nożyczki

Farby plakatowe i pędzel

Złota farba aerozolowa

Folia aluminiowa

Czarna peruka

Ciekły czarny eyeliner

Strappy sandały

Instrukcje

Znajdź bez rękawów, sukienkę na kostkę, najlepiej białą lub złotą - koszula nocna działa idealnie - lub owinąć białą kartkę wokół siebie jak togę. Wyciągnij pasek z pasa, pozostałą resztę tkaniny lub długą linę. Wiążą się wokół pasa, węzły w przód i pozwalają, aby jeden koniec zawieszał się prawie na podłodze.

Weź kawałek deski plakatowej i przeciąć ją w duże koło z wydrążonym środkiem i otwierając plecy, aby użyć naszyjnika. Spray pomaluj go złotem i pozostaw do wyschnięcia. Użyj plakatów i małych pędzel malować kwadraty reprezentujące kamienie szlachetne na naszyjniku.

Wyciągnij prostokąt folii aluminiowej o szerokości 5 cali i długości 12 cali. Wepnij ją w szczelną rurkę w kierunku wzdłużnym. Owinąć rurkę wokół górnej części ramienia, aby utworzyć bransoletę i utrzymać kształt podczas jego wyjęcia. Przykręć jeden koniec rury do płaskiego, trójkątnego kształtu, przypominającego głowę węża, w celu reprezentacji aspiracji Kleopatry.

Wytnij 16 kawałków folii aluminiowej o szerokości 3 cali. Wytnij kolejny pasek folii o szerokości 2 cali i na tyle długo, aby kręcić głową. Maluj wszystkie elementy z folii aluminiowej, w tym bransoletę z wężem z Kroku 4, za pomocą złocistej farby. Pozostawić do wyschnięcia.

Kup prostą, czarną perukę, najlepiej długość ramion. Braid małych odcinków włosów osłaniających twarz, po cztery z każdej strony. Owiń osiem małych kawałków folii aluminiowej wokół końców każdego warkę i zawiń osiem kolejnych kawałków dookoła każdego warkocza. Owiń długą część folii aluminiowej wokół korony twojej głowy.

Zastosuj makijaż. Zwróć szczególną uwagę na makijaż oczu, w tym czarną cieczową kredką do oczu i rozciągającą się do około pół cala poza zewnętrzną oczy, przypominającą oczy kotów. Spójrz na zdjęcia Cleopatry w internecie, wykorzystywane do inspiracji.

Uzupełnij kostium parą złotych sandałów lub obcasów.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.