Jak zrobić kostium sumo

Admin 24 Views 0 comments
Advertisement

Jak zrobić kostium sumo


Stworzenie kostiumu zapaśnik sumo pozwala na dostosowanie stroju do własnego stylu i rozmiaru. Poprzez połączenie aspektów tradycyjnego zapaśniczego sumo z nowocześniejszymi aspektami, można dziś tworzyć własne, unikalne stroje sumo.

Rzeczy, których potrzebujesz

Foam lub zmywalny bawełniany wypch

Ciało do ciała lycry

Kleje do tkanin

Tkanina do pasa

Peruka

Gumki do włosów

Szpilki do włosów

Kijki do włosów

Kimono czy szlafrok

Spryskać lub spryskać

Instrukcje

Zbadaj tradycyjne dodatki i stroje dla stroju sumo i sporządź listę materiałów, które musisz kupić. Zakup body, który jest wygodny i wystarczająco elastyczny, aby pomieścić dodatkowe padding, które będziesz dodawać. Umyj garnitur i osuszyć go całkowicie.

Odwróć osłonę, tak aby była na zewnątrz. Ułożyć garnitur na czystej powierzchni roboczej. Ułożyć swoje materiały kostiumowe w obszarze roboczym, w tym igły do ​​szycia, nici, tkaniny i wypełnienia.

Połóż kostium ciała na wierzchołku wyściółki i zaznacz sekcje wyściółki, które będzie cięte. Użyj wystarczającej ilości wyściółki, aby rozciągnąć materiał, kształtując go w żądanym korpusie. Jeśli używasz wyściółki piany, wyciąć kawałki tułowia na przednią i tylną część; Chcesz je wyciąć o około 3 cale szersze niż twoje pomiary, aby umożliwić szwadło do szycia. Jeśli używasz materiału wypełniającego, nie potrzeba szycia.

Zabezpiecz wyściółkę do wnętrza garnituru używając igły i gwintu lub mocnego kleju tkaniny. Pozwól, aby klej całkowicie wyschnął, a kombinezon został skierowany do wewnątrz.

Obróć kombinezon po prawej stronie i użyj tkaniny, którą wybrałeś, aby owinąć faworyta Mawashi wokół nóg korpusu luźno. Mawashi to inconic sumo "tkanina polna" lub "pieluszka". Połóż przedni koniec tkaniny pionowo i tymczasowo przypnij go w miejsce. Przesuń drugi koniec tkaniny wokół talii garnitur i tyłu między nogami. Tuck w nadmiarze tkaniny.

Użyj kleju tkaninowego, aby zamocować taśmy Velcro wzdłuż zachodzących na siebie fragmentów "pieluchy", aby można było go wyjąć i ponownie owinąć po założeniu kostiumu. Alternatywnie, można użyć kleju tkaninowego lub kleju natryskowego, aby trwale przymocować tkaninę do garnituru.

Sprawdź wypełnienie i Mawashi, które stworzyłeś, aby upewnić się, że nie ma luźnych lub złych elementów. Użyj igły i nici do szycia luźnych porcji, jeśli to konieczne.

Style perukę którą kupiłeś, aby zbudować fryzurę najwyższej półki noszoną przez zapaśników sumo. Użyj sprayu i szpilki, aby zabezpieczyć perukę tak, aby fryzura pozostała bezpiecznie zaprojektowana. Jeśli nie planujesz ponownego użycia peruk, użyj kleju natryskowego rozcieńczonego wodą, aby uzyskać bardziej wytrzymały chwyt.

Gdy założysz swój garnitur, dodaj inne elementy do peruk, na przykład szpilki do włosów. Umieść dodatkową akcesorium kostium kimono w kostium.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.