Jak zrobić krokodyla z gliny

Admin 2 Views 0 comments
Advertisement

Jak zrobić krokodyla z gliny


Formowanie z gliny przynosi korzyści zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Clay oferuje dzieciom możliwość doskonalenia swoich umiejętności motorycznych. Dorośli rozwijają poczucie kreatywności i zmniejszają stres poprzez formowanie gliny. Według doradcy na Aurorze University, grając z gliny pomaga zmniejszyć stres i może być częścią kroków w celu utrzymania zdrowego serca. Przekręć kępkę zielonej gliny w krokodyle i jednocześnie ofiaruj ciało swoje cenne korzyści.

Rzeczy, których potrzebujesz

Zielona glina modelarska

Biała, czarna i żółta glina modelarska, opcjonalnie

Instrukcje

Przyklej kij gliny do cylindra o długości 4 cali i średnicy 1 cala. Rozciągnij i wygnij koniec, aby utworzyć ogon. Wysuń cztery stubby nogi pod ciało krokodyla. Spłaszcz i rozszerza się lekko w okolicę, gdzie głowa krokodyla spotyka się z ciałem. Złap dwa małe guzki, w których oczy pójdą. Taper i okrągły pysk.

Spłaszczyć podstawę każdej nodze, aby utworzyć stopę. Wysuń pięć stóp na przednie dwa stóp i cztery palce dla tylnych nóg. Delikatnie chwyć się za plecy i krokodyl, aby utworzyć zbroję. Zaokrąglić oba guzki na głowę w pobliżu szyi, aby utworzyć oczy. Narysuj linię wokół pyska, używając wykałaczki.

Przetrzyj małe cylindry białego gliny, aby umieścić w ciągnącej się linii jamy ustnej. Przyklej zęby kleju, jeśli glina zacznie wysychać. Roll i spłaszcz dwie małe kulki żółtej gliny, aby umieścić nad każdym guzkiem oka. Wytnij czarny cylinder i przykręć końce, aby utworzyć owalny kształt. Umieść czarny owalny w środku każdej żółtej gałki ocznej, aby utworzyć źrenicę.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.