Jak zrobić malowany szablon ramy rowerowej

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak zrobić malowany szablon ramy rowerowej


Istnieje kilka różnych metod sporządzania szablonów do malowania wzorów na ramie rowerowej, ale jednym ze sposobów jest użycie filmu frisket. Folia Frisket jest stosowana w malowaniu i szczotkowaniu z powietrza oraz jest przezroczystym elastycznym plastikowym filmem z lekkim lepkim podkładem, co czyni go doskonałą aplikacją na szablony rowerowe.

Rzeczy, których potrzebujesz

Papier

Czuć się dobrze, dobrze

Taśma

Folie foliowe Frisket

Nóż rzemieślniczy

Instrukcje

  • 1

Narysuj wzór, który chcesz nadać szablonowi na kartce papieru. W pierwszej kolejności użyj ołówka, a następnie powtórz się później czarnym piórem. Owiń papier na ramy roweru, aby upewnić się, że jego rozmiar i kształt są prawidłowe.

2

Taśma z nadrukiem do miejsca pracy lub lekkiego pudełka. Położyć arkusz filmu frisket na wzór. Śledź wzór na filmie z felisketem za pomocą delikatnego pióra. Zdejmij film i zapisz oryginalny papier w oryginalnym opakowaniu w bezpiecznym miejscu.

3

Połóż film frisket na powierzchni, którą można wyciąć. Wytnij swój projekt, tworząc negatywny szablon miejsca do malowania. Obróć podkład na filmie frisket, gdy jest gotowy do użycia i zastosuj do ramy rowerowej. Farba, a następnie usuń.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.