Jak zrobić Mardi Gras Floral Centrum

Admin 3 Views 0 comments
Advertisement

Jak zrobić Mardi Gras Floral Centrum


Mardi Gras to coroczna uroczystość z religijnymi korzeniami, która obejmuje różne miejsca na całym świecie, takie jak Rio de Janeiro, gdzie jest Carnival. W Stanach Zjednoczonych Nowy Orlean jest związany z coroczną uroczystością, która zwiastuje początek Wielkiego Postu, 40-dniowy okres modlitwy i postu przed Wielkanocną niedzielą z chrześcijańskimi i pogańskimi początkami. Zaprojektuj motyw kwiatowy firmy Mardi Gras, aby ustawić nastrój na kolację z wakacji lub dodać punkt ogniskowy do dowolnego stołu.

Niech nadejdą dobre czasy

Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, motyw kwiatowy Mardi Gras zainspirowałby ubiór i zabawę podczas kolejnej imprezy lub specjalnego wydarzenia. Ulepszenie motywu Mardi Gras poprzez dodanie kolorowego asortymentu paciorków, ozdóbek i pobliskich plakatów jazzowych inspirowanych przez New Orleans. Daj centralny punkt centralny punktowi, a nieznacznie planujesz przedstawić beztroski motyw. Przy planowaniu kwiatowego centrum dla stołu foyer lub akcentu z dostępem elektrycznym, wybierz splot miniaturowych złotych świateł, aby podkreślić układ.

Kolory Mardi Gras

Fioletowy, zielony i złoty są kolorami Mardi Gras i tworzą regaliczne oświadczenie po połączeniu, tworząc stół do pisania. Dołącz metalowe wykończenia, które podkreślają siłę trójkolorowego schematu. Użyj zbyt dużego talerza złota jako podstawy twojego układu. Wyróżnij złoto i fioletowe mamusie w wysokim, jasnym wiadro szklanym i zawiera trochę koronki paprociowej na zielony wypełniacz. Zaprojektuj asortyment kolorowych dublików Mardi Gras i paciorków na talerzu, aby uzyskać prawdziwy dotyk do Twojego układu.

Rozmiary wielkości

Podobnie jak w przypadku aranżacji stołów kwiatowych, wielkość jest ceną. Jeśli planujesz przyjmować posiłek, sprawdź ograniczenia wysokości i szerokości, które mogą mieć wpływ na rozmowy z całego stołu. Zastanów się szerokość układu dotyczące ustawień miejsca i elementów obsługujących. Postaraj się zaplanować ustawienie tabeli próbnej i wykonać pewne pomiary, aby zapewnić prawidłową proporcję tabeli. Unikaj kolczastych kwiatów, takich jak gladiolki, które mogą łatwo przytłoczyć stół w jadalni. Zamiast tego, zdecydować się na kompaktowe, delikatne kwiaty w kolorach tematycznych Mardi Gras, takich jak goździki i warstwa je różnymi kwiatami.

Mardi Gras Magic

Niech magia Mardi Gras przyniesie poczucie szczęścia do stołu w jadalni z dodatkowymi akcentami, takimi jak pióra i maski. Rozważ dodanie cekinów i brogowanie do podstawowego metalowego lub plastikowego pojemnika, najpierw powleczając go warstwą kleju natryskowego. Wokół opakowania owinąć rząd fioletowych, zielonych i złotych wstążek i napełnić je barwnymi stokrotkami lub pomponami w celu uzyskania swobodnego podejścia. Sklepy z artykułami dostawczymi i ręcznie robionymi oferują różne ozdoby świąteczne dla kwiatów, takie jak maski Mardi Gras na kwiatowych puklach. Dystrybucja ich proporcjonalnie w całym układzie kwiatowym dla świątecznego dotyku.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.