Jak zrobić masło do mycia twarzy

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak zrobić masło do mycia twarzy


Jeśli masz trochę maślanki pozostawionych w lodówce i nie wiesz, co z tym zrobić, spróbuj zrobić domowy środek czyszczący. Maślanka może być czymś więcej niż tylko piciem, ponieważ jest bardzo dobrym środkiem czyszczącym, a szczególnie życzliwym dla skóry. Wypróbuj prostą recepturę poniżej, aby wykorzystać wszystkie takie maślanki.

Rzeczy, których potrzebujesz

Maślanka lub proszek maślanki

Nasiona kopru

Woda destylowana

Pan do wrzenia wody

kochanie

Szmatka muslinowa lub torba do napinania

Słoik z pokrywką

Poduszki bawełniane

Instrukcje

Gotować 1 szklanka wody. Stosowanie wody destylowanej pomoże kontrolować wszelkie zanieczyszczenia, które mogą mieć w systemie wodnym, ale nie jest to konieczne. Kiedy woda się gotuje, zdejmij ją z ognia.

Zmiksuj 1 łyżkę nasion kopru włoskiego. Umieść rozgniatane ziarna w filtrach herbaty i stwórz gorącą wodę przez około 30 minut. Mieszanka powinna mieć przyjemny zapach anyżowy.

Filtruj wszelkie składniki, które mogły zostać przetworzone przez filtr siatkowy. Ważne jest, aby wlew nie zawierał zanieczyszczeń, które mogłyby powodować chropowatość w środku czyszczącym.

Dodaj 1 łyżeczka miodu i 3 łyżeczki masła do infuzji koperem. Wymieszaj dokładnie i włóż szklany pojemnik do wieczka.

Użyj bawełnianego podkładu, który ma być nakładany na twarz. Środki czyszczące należy przechowywać w lodówce.

Użyj tego środka czyszczącego, aby oczyścić twarzą w twarz wieczorem, ponieważ pomaga Ci się zrelaksować. Odwodnienie i wilgoć mogą działać przez całą noc, aby skóra wyglądała lepiej.

Wskazówki:

Jeśli okaże się, że Twoja skóra dobrze reaguje na ten przepis, kup trochę proszku maślanki, więc zawsze masz go pod ręką bez smażenia maślanki.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.