Jak zrobić organiczne sanitizer strony

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak zrobić organiczne sanitizer strony


Organiczny środek dezynfekujący może być łatwo i niedrogie w domu z tylko kilkoma składnikami. Aloe vera żel, alkohol zbożowy i olejki eteryczne są łączone w celu stworzenia antybakteryjnego roztworu, który może być używany w dowolnym czasie mycia rąk jest niemożliwe. Jest to szczególnie dobre, jeśli spędzasz dużo czasu w podróży, bez czasu lub miejsca, aby umyć ręce. Ta recepta wytwarza około 4 uncji. Organicznych środków odkażających.

Rzeczy, których potrzebujesz

Zbożowy alkohol

Czysty organiczny żel aloesowy

Woda destylowana lub woda źródlana

Drewniana łyżka

Olejek eteryczny z drzewa herbacianego

Pompuj lub wyciśnij butelkę

Etykiety

Instrukcje

  • 1

Połączyć 1 uncję. Alkohol zbożowy z 2 oz. Czysty aloe vera organiczny żel w małej misce.

2

Dodaj 1 oz. Destylowanej lub sprężynowej wody do mieszaniny i wymieszać z drewnianą łyżką, aby połączyć. Użyj mniej lub więcej wody, jeśli mieszanina jest zbyt gruba lub cienka, aby osiągnąć pożądaną konsystencję.

3

Dodać 3 do 5 kropli olejek z drzewa herbacianego na mieszaninę alkoholu. Dobrze wymieszać z drewnianą łyżką, aby połączyć.

4

Wlać mieszaninę do czystej plastikowej pompy lub wycisnąć butelkę. Etykieta z zawartością i datą. Ten ekologiczny środek do mycia rąk powinien być stosowany w ciągu sześciu miesięcy lub odrzucony.

5

Użyj około 1 łyżeczki. Ekologicznego środka do mycia rąk po aplikacji. Płukanie nie jest konieczne. Najlepiej jest, gdy myje się mydłem, a woda nie jest opcją i nie należy jej używać do wymiany właściwego mycia rąk.

Wskazówki:

W razie konieczności lub pożądany może być zastąpiony dowolny antybakteryjny olejek eteryczny, taki jak lawenda lub eukaliptus, w celu wytworzenia organicznego środka odkażającego. Aloesowy olej z aloesu i olejki eteryczne można znaleźć w niektórych sklepach z lekami i większości naturalnych sklepów zdrowotnych.

Jeśli wystąpi podrażnienie skóry, przestań używać organicznego środka dezynfekującego. Jest to rzadki efekt uboczny, ale niektórzy ludzie mogą doświadczać podrażnień z powodu olejku eterycznego. Spróbuj użyć innego oleju z olejku eterycznego, aby wyczyścić środek dezynfekujący, jeśli masz problemy z drzewem herbacianym. Lawenda jest zazwyczaj łagodna na wrażliwej skórze i ma właściwości antybakteryjne.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.