Jak zrobić pierścionki z kwiatów

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak zrobić pierścionki z kwiatów


Pierścienie kwiatów są często używane do dekoracji na specjalne okazje i wydarzenia, takie jak wesela, imprezy rocznicowe czy święta. Kupowanie zakupionych pierścionków może kosztować dość grosza, a może nie być dostępne w kolorze i stylu kwiatów, które chcesz, więc ich w domu jest dobrą alternatywą. Ponieważ te kwiatowe pierścienie świecowe wymagają bardzo mało materiałów eksploatacyjnych i know-how, można je ze sobą łatwo łączyć tylko z grosze.

Rzeczy, których potrzebujesz

Kwiatowy drut

Zielona taśma kwiatowa

Kwiaty suszone

Gorący klej

Liście jedwabiu

Suszony oddech dziecka

Mały talerz

Świeca filarowa

Instrukcje

  • 1

Wytnij kawałek kwiatowego drutu, o długości 18 do 22, do długości, która jest dwukrotnie większa niż średnica świecy. Uformuj drut w okrąg i skręć końce razem, aby go zabezpieczyć.

2

Owinąć drut zieloną taśmą kwiatową, obejmując ją całkowicie. Owiń taśmę około dwóch do trzech razy, tworząc grubą warstwę nad drucikiem. Stwarza podstawę do kwiatowego pierścienia świec.

3

Wybierz wysuszone pąki róży, stokrotki lub inny rodzaj drobnego suszonego kwiatu. Wytnij łopatę tak, aby znajdowała się pod spodem głowicy kwiatowej.

4

Gorący kleik kwiat główkami nad kwiatową taśmą, okrywając ją całkowicie. W razie potrzeby dodaj trochę liści, oddech suchego dziecka lub innych zieleni między kwiatami. Niech się wyschnie.

5

Ustaw kwiatowy pierścień świecy na małej płycie lub nawet plastikową pokrywkę nie większą niż pierścień. Służy do połowu wosku, który może kapać, gdy świeca jest zapalona. Włóż świeczkę filarową na środku pierścienia. Powtórz kroki od 1 do 5, aby w razie potrzeby wykonać tyle świec kwiatowych.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.