Jak zrobić pisuar kobietę

Admin 5 Views 0 comments
Advertisement

Jak zrobić pisuar kobietę


Każda kobieta może powiedzieć, że jedną z rzeczy, które zazdroszczą o męską anatomię, jest łatwość, z jaką mężczyźni są w stanie złagodzić pęcherze ... prawie wszędzie, w jakim wybierają. Kiedy na kempingu lub długie samochody czekające na odprężenie siebie może być bardzo irytujące. Ponadto, kobiety, które są poddawane zabiegowi w łóżku, pozostają w stanie utrzymać pęcherze, dopóki nie nadejdą pomocy, lub nie mogą mieć kłopotliwej sytuacji. Jednak z kilkoma pozycjami z domowego sklepu medycznego i działu sprzętu można skonstruować żeński pisuar, który rozwiązuje te problemy.

Rzeczy, których potrzebujesz

butelka gorącej wody

Solidny korek z gorącą wodą

Trzy stopy 1/2-calowe rury z tworzywa sztucznego

Gumowany korpus o numerze 4 z otworem 1/2-calowym

Dwie filiżanki, owalny kształt miseczki pomiarowej z uchwytem

wiertarka elektryczna

Wiertło 1/2-calowe

1-calowy wiertło

Rurka z czystym uszczelnieniem

Instrukcje

Wywierć otwór o średnicy cala w dolnej części plastikowego plastiku.

Wywierć otwory o średnicy 1/2-cala przez wszystkie gumowe zatyczki.

Rozsunąć cienką warstwę przezroczystego uszczelniacza na jeden koniec rurki z tworzywa sztucznego. Włóż do gumowego korka butelki z gorącą wodą. Odłóż i pozwól suszyć.

Włóż jeden-calowy gumowy zatyczkę do plastikowego kubka pomiarowego, tak aby znajdowała się niemal na dole miseczki pomiarowej. Zostaw około 1/8-cala wargi wewnątrz filiżanki.

Umieścić warstwę szczeliwa wokół wargi wewnątrz filiżanki i wokół miejsca, gdzie korka jest wypełniona spodem filiżanki. Chodzi o to, aby był wodoszczelny. Odłóż i pozwól suszyć.

Rozsunąć cienką warstwę uszczelniacza na drugi koniec rurki i wsunąć do kubka pomiarowego. Odłóż i pozwól suszyć.

Przetestuj pisemne pisuar, aby upewnić się, że nie ma wycieków. Umieść gumowy zatyczkę do butelki z gorącą wodą i powoli napełnij do filiżanki pomiarowej jedną do dwóch filiżanek (która podczas używania powinna obejmować obszar płci żeńskiej żeń-szenia). Ciecz spłynie do butelki z ciepłą wodą, którą można opróżnić przez usunięcie korka. Napraw wszelkie widoczne przecieki. Pisanka żeńska jest gotowa do użycia.

Wskazówki:

Choć domowy pisuar żeński jest całkowicie przyjazny dla zmywarek, może być konieczne wymianę uszczelniacza od czasu do czasu zużycia.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.