Jak zrobić pokaz muzyczny za darmo i umieścić na płycie CD lub DVD

Admin 10 Views 0 comments
Advertisement

Jak zrobić pokaz muzyczny za darmo i umieścić na płycie CD lub DVD


Wykonywanie pokazu slajdów ze zdjęć i umieszczanie ich na płycie CD lub DVD to sposób na dzielenie się i przeglądanie zdjęć na ekranie telewizora. Pokaz slajdów można poprawić poprzez dodanie muzyki do pokazu slajdów, które będzie odtwarzane w miarę wyświetlania zdjęć. Chociaż niektórzy ludzie mogą zdecydować się na to zrobić profesjonalnie, inni z dostępem do cyfrowych plików graficznych i muzyki mogą bezpłatnie pokazać własne pokazy muzyki i umieścić je na płycie DVD.

Rzeczy, których potrzebujesz

Komputer z nagrywarką DVD

Cyfrowe pliki obrazu

Pliki muzyczne

Dysk DVD-R

Oprogramowanie do tworzenia filmów

Oprogramowanie do produkcji płyt DVD

Instrukcje

Uzyskaj dostęp do zdjęć, które mają być używane w pokazie slajdów za pomocą oprogramowania do tworzenia filmów, takiego jak Windows Live Movie Maker. Umieść zdjęcia w wybranej kolejności, aby pokaz slajdów.

Dodawanie plików muzycznych z komputera przy użyciu tego samego oprogramowania. Wybierz utwór lub utwory, które będą odtwarzane podczas wyświetlania pokazu slajdów.

Zapisz projekt na komputerze. Gdy zdjęcia i muzyka są rozmieszczone zgodnie z potrzebami, projekt powinien być zapisany w folderze.

Otwórz odtwarzacz DVD na komputerze i wybierz nowo utworzony pokaz muzyki.

Włóż dysk DVD-R do napędu CD komputera.

Nagraj DVD. Czasami ten proces może potrwać kilka minut, w zależności od szybkości komputera

Wskazówki:

Przed zrobieniem płyty DVD przejrzyj pokaz slajdów, aby upewnić się, że jest to dopuszczalne. Podczas tworzenia projektów pokazów slajdów muzyki można łatwo usunąć zdjęcie lub mieć problemy z dźwiękiem. Wypróbuj różne efekty i narzędzia do edycji w sekcji edycji programu do tworzenia filmów, aby ulepszyć pokaz slajdów.

Przy zakupie płyty do nagrania upewnij się, że jest to płyta przeznaczona do nagrywania DVD oznaczona literami "DVD-R". Dysk CD-R nie nagrywa płyt DVD.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.