Jak zrobić proste poduszkowce można jeździć

Admin 1 Views 0 comments
Advertisement

Możesz stworzyć proste poduszkowce, na które możesz jeździć! Możesz podłączyć ten poduszkowiec za pomocą dmuchawy liściowej, Shop Vac lub innego urządzenia, które rozdmuchuje dużą ilość powietrza. Ponieważ podczas całego przejazdu trzeba pozostawać "podłączone", ten poduszkowiec najlepiej sprawdza się jako zabawka wewnętrzna, na siłowni lub w dużym pokoju o gładkiej podłodze. Prawdopodobnie można go używać na świeżym powietrzu na podjeździe, ale szorstka powierzchnia jezdna spowoduje, że plastik na spodzie będzie szybko zużyty.

Rzeczy, których potrzebujesz

4 stóp na 4 stóp kawałek sklejki 3/8 lub 1/2 cala

Ołówek

Strunowy

Pluskiewka kreślarska

Wyrzynarka lub szabla

Papier ścierny

2 8-stóp długości izolatorów rur o średnicy 2 cali

Plastikowa folia o grubości minimum 4 milicali lub 6 milicali

Nożyczki

Pistolet i zszywki

Taśma klejąca

6-calowa tarcza wykonana z cienkiej sklejki

6 wkrętów drewnianych 1/2 "

Śrubokręt

Ostry nóż ręczny

Jest to duży pokój z gładką podłogą

Wykonywanie dysku

Użyj ołówka związanego z końcem kawałka sznurka, aby narysować koło o średnicy 4 stóp na sklejce. Umieść drugi koniec łańcucha na środku planszy i przytrzymaj łańcuch.

Wytnij okrąg sklejki z układanki. Piaskuj wszelkie krawędzie, które są szorstkie.

Narysuj koło w połowie odległości między środkiem a krawędzią dysku, takim samym rozmiarem, jak dysza lub wąż na cokolwiek używasz jako źródło powietrza. Wytnij ten krąg z układanki. Nie martw się, że dopasowanie jest idealne. Zawsze możesz używać taśmy klejącej wokół pęknięć, aby zapobiec wyciekom powietrza.

Jak zrobić proste poduszkowce można jeździć


Owiń izolatory rur piankowych wokół krawędzi dysku tak, aby cała krawędź miała zderzak piankowy wokół niego. Większość izolatorów rur piankowych ma szczelinę po stronie, którą można otworzyć. Są zwykle lepkie, a więc zderzak powinien się trzymać. Jeśli się nie trzyma, można ją zabezpieczyć taśmą. Plastikowa spódnica w końcu utrzyma ją na swoim miejscu.

Jeśli chcesz zrobić cokolwiek ochotę na dysku, np. Malowanie jasnego koloru, zrób to przed dołączeniem plastikowej spódnicy.

Wykonywanie plastikowej "spódnicy"

Położyć arkusz z tworzywa sztucznego i umieścić dysk drewniany w środku. Wytnij plastik w olbrzymie koło o stopę większą niż dysk.

Jak zrobić proste poduszkowce można jeździć


Przykręć plastikowe krawędzie plastiku i zszyj broń zszywaną. Wykonaj gładkie fałdy po złożeniu go. Tworzyć plastik tylko przytulony nad krawędzią i nie dokręcaj się lub może zgrać po napełnieniu. Możesz również użyć taśmy klejącej, aby przykleić całą krawędź plastiku do dysku. Znajdziesz tam taśmę klejącą do malowania powierzchni znacznie lepiej niż gołe drewno.

Obróć dysk i przymocuj 6-calową cienką sklejkę do środka dysku, używając wkrętów drewnianych 1/2 "do mocowania.

Użyj ostrego ostrza do cięcia otworów o średnicy 2 cali w plastikowym, oddalonym od środka o 6 do 8 cali. Użyj tego zdjęcia jako przewodnika. Jeśli tworzywo sztuczne wydaje się rozrywać wokół krawędzi, można wzmocnić krawędzie taśmą. Jeśli chcesz zrobić cokolwiek ochotę na dysku, np. Malowanie jasnego koloru, zrób to przed dołączeniem plastikowej spódnicy.

Jak zrobić proste poduszkowce można jeździć


Jazda na poduszkowcu

Przeciągnij poduszkowiec tak, aby małe otwory znajdowały się na dole.

Ustaw dmuchawę liści lub Shop Vac w prawo na górze dysku i włóż dyszę lub wąż do otworu, który został cięty w tym celu. Upewnij się, że dysza nie przechodzi prosto przez otwór i zetknij plastik z drugiej strony. W takim przypadku należy rozwiązać problem, dostosować położenie dmuchawy lub użyć taśmy klejącej w celu zabezpieczenia dyszy we właściwym miejscu. Można również dodać pierścień mocujący drewno wokół oryginalnego otworu, w zależności od kształtu dyszy.

Upewnij się, że kabel jest wystarczająco długi. Długość przewodu jest czynnikiem ograniczającym dystans, jaki można pokonać. Możesz dodać przedłużacz.

Włącz dmuchawę. Plastikowa spódnica będzie nadmuchiwać i podnieść poduszkowce lekko oddalone od podłoża. Nie zauważysz dużej różnicy wysokości dysku.

Ostrożnie wejdź na dysk. Czy kogoś dać dysk push. Tarcza powinna się schować wzdłuż podłogi.

Wskazówki:

Jeśli chcesz, aby móc napędzać się w różnych kierunkach, dodaj wentylator lub przykręć pałkę.

Zawsze zachowaj ostrożność podczas używania zabawek, które wymagają zasilania elektrycznego. Nigdy nie używaj tej zabawki w mokrych lub wilgotnych miejscach.

Nawet z zderzakiem nadal uważaj, aby nie uderzać dysku w czyjeś nóżki lub stopy.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.