Jak zrobić protezy pobyt w, jeśli zawsze wychodzą

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak zrobić protezy pobyt w, jeśli zawsze wychodzą


Po utracie naturalnych zębów zębów, kości szczęki są podatne na utratę masy kostnej w czasie. Jest to naturalny proces, ale może być odpowiedzialny za protezy wypadające z miejsca. Gdy kości się wycofają, Twoje protezy już nie pasują do ciebie, jak kiedyś. Aby rozwiązać ten problem, zrób nowe protezy. Można również rozważyć użycie kleju do protez dentystycznych dla istniejących protez. Kleje do protez dentystycznych mogą pomóc protezom pozostać na swoim miejscu, nawet jeśli dobrze pasują do nich.

Rzeczy, których potrzebujesz

Kleje dentystyczne

Sproszkowany klej

Instrukcje

Odwiedź dentystę, dentystę specjalnie wyszkolonego w celu stworzenia i dopasowania protez, jeśli Twoje protezy zawsze wychodzą. Ponieważ Twoje dziąseł i kości kurczą się w czasie, może potrzebować nowej pary.

Zaplanuj regularne terminy sprawdzania protez. Może to zapobiegać przyszłym problemom.

Nałożyć klejący zębów przed założeniem protezy. Nawet jeśli Twoje protezy są dobrze dopasowane, możesz skorzystać z dodatkowego zabezpieczenia przy użyciu kleju do protez dentystycznych.

Odklej trzy do czterech kropek kleju dentystycznego do górnej protezy. Kropki powinny mieć rozmiar gumki ołówkowej. Rozmieść kropki tak, aby znajdowały się w obszarze, w którym proteza dotknie dachu ust.

Zastosuj trzy do czterech kropek kleju wokół dolnej protezy. Spadaj równomiernie.

Umieść protezę w ustach.

W przypadku problemów z klejem wklej sproszkowany klej. Po wyczyszczeniu protez rozprowadź cienką warstwę proszku klejącego wokół wnętrza każdej protezy. Umieść je w ustach.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.