Jak zrobić strój amerykański

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak zrobić strój amerykański


Native American ręcznie ich odzież z ukrycia z gry, kamienie i skomplikowane brody. Ten znany strój często nosi się na Święto Dziękczynienia i strojach, a także na Halloween. Możesz wypróbować własną wersję stroju Native American z minimalnym szyciem. Zdobądź kostium z akcesoriami z pierza, pasami ze skóry, mokasynami lub butami.

Rzeczy, których potrzebujesz

Oversized brązowe lub tan T-shirty

Nożyczki

Miarka

Khaki lub brązowe spodnie

Maszyna do szycia

Brązowy lub brązowy gwint

Mężczyzna Strój Native American

  • 1

Połóż koszulę płasko na swojej powierzchni roboczej. Zrób 2-calowe klipsy wokół otworu tulejki, aby utworzyć frędzlę. Zrób to dla obu tulei. Pociągnij delikatnie kawałki frędzliny, aby je rozciągnąć.

2

Wytnij cztery cale od spodu koszuli. Narysuj linię, która wynosi 4 cali nad krawędzią i wyciąć koszulę wzdłuż tej linii podczas leżenia płasko na powierzchni roboczej.

3

Wytnij obwód wokół dołu koszulki, jak zrobiliście rękawiczki.

4

Snip małe szczeliny poniżej kołnierza, wzdłuż krzywej szyi z przodu koszulki. Wytnij dwa szczeliny 1/4 cala od siebie, a następnie przesuń 1/2 cala i wyciąć kolejne dwa szczeliny.

5

Weź część tkaniny, którą odciąłeś od spodu koszuli. Wytnij go, aby nie było już pasma, ale jednym długim materiałem. Wytnij 1/4-calowe szerokie paski o długości 6 cali. Potrzebny jest jeden dla każdego z zestawów szczelin na kołnierzu. Delikatnie pociągnij za każdy pasek, aby go rozciągnąć.

6

Wkręć pasek w pierwszych dwóch szczelinach. Wejdź z prawej szczeliny i wyciągnij z lewej szczeliny. Wiążę w węźle. Zrób to dla wszystkich pasków i szczelin. Przycinaj frędzlę, aby utworzyć odmienny wzór, jeśli chcesz.

7

Umieść na khaki lub brązowe spodnie. Zewnętrzną stronę nogawki należy przymocować, aby dopasować się do nogi. Zostaw pokój tak, aby mieć wystarczająco dużo miejsca, aby wsunąć je i wyłączyć. Zrób to dla obu nóg.

8

Się wzdłuż sznura szpilki, aby utworzyć nowy szew. Wytnij nadmiar tkaniny z boku szwu, aby utworzyć frędzlówkę na nodze.

Kobieta Native American Costume

1

Połóż koszulę płasko na swojej powierzchni roboczej. Odciąć tuleje od ramienia do pachy. Nie wyciąć szyi.

2

Wytnij spodnią część koszulki. To będzie twoja spódnica. Umieść dolną część koszuli płasko na powierzchni roboczej. Wytnij 1/8 cala nad dolną krawędzią koszuli. Wytnij go po odcięciu, więc teraz jest to jeden długi pas tkaniny. Zmierz szerokość taśmy. To twój pas.

3

Slice w szpilkach 1 cal od górnej krawędzi. Zrób je od siebie o 1 1/2 cala. Szczeliny należy wyciąć z podanego powyżej kroku. Przeciągnij taśmę przez szczeliny zaczynając od bocznego szwu spódnicy. Zwiąż węzeł na obu końcach paska, aby nie wycofał się z szczelin. Przytrzymaj pasek w łuku lub węzełku, aby zabezpieczyć spódnicę podczas noszenia.

4

Weź rękawy, które usunąłeś z koszuli i wyciąć z długiego paska 1/4-calowe taśmy, aby utworzyć kawałki frędzliny. Pociągnij każdy kawałek, aby się rozciągnąć.

5

Zmierzyć 1/2 cala od dolnej krawędzi spódnicy i wyciąć dwa szczeliny 1/4 cale od siebie, a następnie przenieść 1/2 cala i wyciąć kolejne dwa szczeliny. Przejdź przez całą dolną część spódnicy.

6

Wkręć pasek w pierwszych dwóch szczelinach. Wejdź z prawej szczeliny i wyciągnij lewą szczelinę. Wiążę w węźle. Zrób to dla wszystkich pasków i szczelin.

7

Weź swoją koszulę i złóż plecy na pół pionowo. Zmierzyć 3 cale od dekoltu i wykonać 3-calowe cięcia w dół pleców. Ułóż je 1 cala poza siebie. Otwórz koszulę i przeciąć pośrodku pleców (przez szczeliny, które właśnie wyciąć). Wypróbuj koszulkę i poproś kogoś, kto pomoże ci związać luźne końce razem z węzłem. Pomoże to zarysować koszulę na ciele.

8

Utwórz obwód wokół dołu koszulki, tak jak na dole spódnicy.

9

Przycinaj podwójne szczeliny pod kołnierzykem koszuli i przyklej do nich krawędzie frędzlami. Wytnij krawędź w kształcie litery V, aby utworzyć kilka szczegółów z przodu koszulki.

Wskazówki:

Jeśli nie możesz znaleźć brązowej lub jasnobrązowej koszulki, farbuj biały kolor z brązowym barwnikiem tkaninowym zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. Niech suchość lub wysuszenie w suszarce.

Aby pominąć potrzebę szycia razem, nosić parę brązowych szpitali spodnie zamiast wytania kostiumów.

Kostiumy damskie wymagają dwóch koszulek na tyle materiałów

Koraliki do frędzliny, aby podkreślić swój strój.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.