Jak zrobić strój disco z nowoczesnych ubrań

Admin 4 Views 0 comments
Advertisement

Jak zrobić strój disco z nowoczesnych ubrań


Znalezienie stroju disco w szafie jest łatwiejsze niż myślisz. Wiele nowoczesnych stylów odzieżowych wykorzystuje elementy powstałe w erze disco; Dzisiejsze style to tylko wersje sabotażowe. Ale z niewielką zmianą, łatwo jest zamienić strój regularny w kostium disco. Prawie wszyscy, mężczyźni i kobiety, mogą stworzyć strój diskowy z szafy.

Kobiety

Zrobić mini-spódnicę strój disco z mini-sukienki lub krótkiej spódnicy. Styl lub kolor nie ma znaczenia tak dużo, tak długo, jak spódnica jest ciasna. Mini-sukienka z długimi rękawami tworzy najbardziej autentyczny wygląd. Mini-sukienki wykonane z trwałych kolorów lub wzorów geometrycznych wyglądają najbardziej jak odzież z lat 70. XX wieku.

Kobiety mogą również symulować kostiumy skórzane w stylu disco. Znajdź odpowiedni zestaw spodni i koszuli. Kolory powinny być prawie identyczne. Najlepszym rozwiązaniem jest koszula lub koszula z długim rękawem. Wciągnij koszulę do spodni, aby wyglądała jak kombinezon.

Użyj najlepszych butów, które masz. Buty platformy były bardzo popularne w epoce disco. Będą działały buty platformy z lat 90. i 2010. Jeśli nie masz butów na platformie, nosić buty z kolanem.

Curl włosy w szerokich gorących lokówek. Użyj wystarczającej ilości płynu do spryskiwania włosów, aby utrzymać zwinięcie, ale nie wystarczy, aby szwy stały. Nadal powinien być ruch we włosach.

Mężczyźni

Znajdź koszulkę z możliwie najszerszymi klapami. Możesz sprawić, że klapy wydają się większe, spłaszczając je i cofając górne dwa przyciski.

Nosić najbardziej szerokie spodnie na nogi, najlepiej spodnie na nogach, jeśli są dostępne. Nietypowe kolory, takie jak biała lub rdza, wyglądają bardzo dyskoteka.

Noś kamizelkę i płaszcz nad strojem. Załóż rękawice koszulki nad wierzchem płaszcza.

Używaj butów na platformie lub nosić buty. Jeśli nie masz, czarne buty sukni również mogą działać.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.