Jak zrobić strój kąpielowy

Admin 5 Views 0 comments
Advertisement

Jak zrobić strój kąpielowy


Tworzenie naturalnego stawu kąpielowego jest opłacalną, kreatywną i bardziej przyjazną dla środowiska alternatywą dla betonowych, chlorowanych basenów zewnętrznych. Dowiedz się, jak zrobić staw kąpielowy i przekształcić podwórko w miejsce przygody i relaksu.

Baseny pływające zabierają nas z powrotem do wspomnień z dzieciństwa, które odkrywają zatoczki i huśtają się na sznurach w mroczne wody jeziora. Różnica polega na tym, że stawy pływackie są czyste, czyste i różnią się od zewnętrznych basenów chlorowanych nie mają chemikaliów. Działają one poprzez zrównoważony, czyszczący ekosystem i są lepsze dla środowiska i rodziny.

Użyj tego artykułu do stworzenia stawu kąpielowego, który przyniesie lata rozrywki i radości rodzinnej, a także podziw i inspiracji dla odwiedzających, przyjaciół i rodziny.

Rzeczy, których potrzebujesz

Przestrzeń

45 M Liner

Wyściółka

Pompa głębinowa

Żwir

Materiał roślinny

Instrukcje

Znajdź miejsce na swoje Pływanie POND - potrzebujesz wolnego miejsca większego niż planowany basen. Niektórzy zalecają co najmniej 20ft średnicy niewykorzystanego miejsca na staw kąpielowy.

Jak zrobić strój kąpielowy


OSTROŻNIE PROJEKT UZUPEŁNIAJĄCY - Przed rozpoczęciem kopania lub kontraktacji ważne jest, aby wraz z rodziną opracować idealny staw kąpielowy. Być może chcesz, aby na pokładzie kąpieli staw, wodospad lub gigantyczne skały opalać się. Spotkanie rodzinne i omówienie idealnego stawu kąpielowego. Rozważcie szkicowanie go razem (w tym listowia). W tym czasie należy wziąć pod uwagę głębokość i rozmiar stawu kąpielowego oraz miejsce, w którym powinien znajdować się filtr. Musisz utworzyć oddzielny obszar pływania i podobny obszar bagienny, aby filtrowanie działało prawidłowo. Sporządzono prawidłowo, stawy do pływania są znacznie bardziej czyste niż chlorowane baseny i są nawet uważane za pitną jakość!

Jak zrobić strój kąpielowy


START DIGGING - Gdy masz obszar i plan, nadszedł czas, aby rozpocząć kopanie. Zazwyczaj baseny pływackie będą płytkie wokół krawędzi nachylonych w głębsze miejsce w środku. Te płytkie powierzchnie są idealne do odpoczynku lub dla młodszych pływaków do zabawy. Upewnij się, że wydobywa się obszar bagienny prawie tak duży, jak basen do celów filtracji.

Jak zrobić strój kąpielowy


LINIA NA ŚLEDZENIE - Po wykopaniu wykopu, nadszedł czas, aby go otoczyć. Rodzaje wykładzin mogą być starymi dywanikami, warstwami gazet i oczywiście zaleca się zakupienie oficjalnej podkładu. Podszewka może wynosić 45ml wykładziny, kauczuk butylowy lub EPDM. Linia basenu i około 3 stóp nad poziomem morza.

Jak zrobić strój kąpielowy


PRZYGOTOWANIE SYSTEMU FILTRUJĄCEGO - Baseny pływackie zawierają biologiczny system filtracyjny, który jest zrównoważony i samodzielny. Aby utworzyć ten obszar, należy utworzyć ścianę oddzielającą obszar pływania od obszaru filtrowania. Może być zbudowany z drewna.

* Upewnij się, że górna krawędź ściany będzie pod powierzchnią wody, ponieważ jest istotne, aby woda przepływała nad nią.

Jak zrobić strój kąpielowy


POUR W GRAVEL - Po wybudowaniu muru wyleje się tyle żwiru, ile mieści się na stronie filtracyjnej ściany. Musisz także zainstalować filtr i pompę zanurzeniową w celu utrzymania obiegu wody.

Jak zrobić strój kąpielowy


WEGASZCZE I KRAJOBRAZ - Kolejnym etapem jest napełnianie i otaczanie stawu roślinnością realistyczną. Duże skały i żwir mogą zakrywać wykładzinę. Kupuj podwodną roślinność i bagienne zakrywające wierzchołek części filtracyjnej stawu. Są niezbędne dla zrównoważonego i czystego systemu wodnego.

Jak zrobić strój kąpielowy


ZABEZPIECZA PŁYWANIE PŁASZCZE - Stawy do pływania zapewniają wiele radości i relaksu. Ciesz się pływaniem, grając, relaksując się i pokazujesz je na nadchodzące lata. Zrobiłeś pozytywne inwestycje w przyszłość.

Jak zrobić strój kąpielowy


Wskazówki:

Przed finalizowaniem planów skonsultuj się z ekspertem. Więcej informacji można znaleźć w sekcji zasobów.

Idealna lokalizacja była na tyle daleko od drzew, aby staw uzyskał odpowiednie światło słoneczne i nie będzie nadmiernych liści wpadających do wody.

Zobacz sekcje dotyczące zasobów, aby uzyskać wskazówki dotyczące przekształcania tradycyjnego basenu w staw kąpielowy.

Zanim przygotujesz staw kąpielowy, musisz sprawdzić przepisy miasta i kody budynków. Niektóre państwa wymagają, aby basen / staw zbudował licencjonowany wykonawca basenów. Jest to całkowicie z powodu odpowiedzialności. Należy również przestrzegać wszelkich przepisów dotyczących głębokości basenu i innych kodów budynków.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.