Jak zrobić strój koni z pudełka

Admin 21 Views 0 comments
Advertisement

Jak zrobić strój koni z pudełka


Strój konia to strój do zabawy dla dzieci lub dorosłych. Dzieci bawią się w kostiumie koni podczas zabawy, a dorośli mogą go założyć na przyjęcie stroju. W pudełku kostiumu konia, osoba ubrana w kostium stoi wewnątrz pudełka, tak, że wydaje się, że człowiek jeździ konno. Niektórzy dodają fałszywe końskie nogi wokół pudełka, aby wyglądały bardziej autentycznie. Ten projekt potrwa około jednego dnia.

Rzeczy, których potrzebujesz

Duże pudełko kartonowe (np. Pudło ruchome)

Ciężkie nożyczki

Farba akrylowa lub plakatowa

Pędzle malarskie

Markery

Ołówek

2-calowa wstążka

Pistolet i zszywki

Klej do rzemiosła

Drewno kołki

Gorący klej lub szybkoschnący klej

Instrukcje

Wytnij górną i dolną klapę z kartonu, pozostawiając boki w stanie nienaruszonym.

Narysuj kontur głowy konia na jednej z klapek. Przytrzymaj dwie klapy o tym samym rozmiarze i wyciąć główkę. To da Ci dwie głowy. Rysuj projekt ogonowy i znowu, umieszczając dwa kawałki kartonu razem, wyciąć te dwa końce.

Udekoruj pudełko, głowę i ogon. Farba akrylowa działa dobrze na kartonie, podobnie jak marker. Pozostawić kawałki do wyschnięcia przez 2 godziny.

Wytnij dwa kawałki wstążki wystarczająco długo, aby dopasować się z jednego rogu pudełka do przeciwnego rogu. Upewnij się, że paski są wystarczająco długie, aby rozciągnąć się na ramiona lub ramiona osoby, dla której robisz kostium. Wstążki powinny sięgać od jednego naroża pudełka, nad ramieniem użytkownika i na przeciwny narożnik. Skrzynia powinna usiąść tuż nad wysokością talii.

Zszyj wstążki po przekątne naroża, tak aby przechodzili przez środek pudełka.

Przyklej dwie części głowy i ogon. W miarę możliwości można dodawać drewniane kołki wzdłuż każdej części, aby uzyskać głowę i ogon w trzech wymiarach. Wystarczy wyciąć dwa otwory o tej samej średnicy, co kołek w tym samym miejscu na obu kartonach i przykleić kołki do otworów za pomocą gorącego kleju.

Przyklej głowę i ogon do przodu i tyłu pudełka szybko klejonym klejem. Można również użyć gorącego kleju, aby przytrzymać kawałki na miejscu. Przed użyciem kostiumu pozostaw do wyschnięcia kleju przez co najmniej 1 godzinę.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.