Jak zrobić strój Molly Pitcher

Admin 2 Views 0 comments
Advertisement

Jak zrobić strój Molly Pitcher


W 1778 r. Mary Hayes wygrała wojnę ze strony męża. Podczas ekstremalnej gorąca i zaciętej bitwy, Mary postanowiła pomóc jej mężowi i jego żołnierzom, dostarczając im świeżą wodę z pobliskiej studni. Przebywając dzbankiem wody wśród żołnierzy, łagodziła wyczerpane gardło, uzyskując przydomek Molly Pitcher. Jeśli chcesz odtworzyć strój Molly Pitcher na zabawę szkolną, kostiumową lub noc Halloween, potrzebujesz niewiele więcej niż odzież z magazynu oszczędności, kostiumów i dzbanka do wody.

Rzeczy, których potrzebujesz

Biała długa, spływająca spódnica

Solidna, długotrwała spódnica

Biała bluzka chłopska

Gorset

Pistolet na gorący klej

2 srebrne klamerki, 1 1/2 cala

Czarne skórzane mieszkania

Białe pończochy

Dzban wodny

Wałek (opcjonalny)

Instrukcje

  • 1

Nosisz długą, białą spódnicę. Pociągnij drugą długą spódnicę, w stałym kolorze, takim jak czerwony, niebieski lub brązowy, góra pierwszego. Biała daje efekt romantycznego spódnicy.

2

Noś białą koszulę chłopską. Bluzki chłopcze to długie, przepiękne koszule. Często kręcą się wokół szyi. Tkaniny różnią się od koszuli do koszuli. Jeśli to możliwe, wybierz jeden z bawełny, ale dowolna tkanina jest dopuszczalna.

3

Umieść nadstawną koszulę chłopską. Wybierz obwód, który pasuje do koloru spódnicy. Jeśli go nie masz, poszukaj biustu w sklepach z kostiumami. Alternatywnie, użyj kamizelki z guziczkami dla kobiet.

4

Naklejamy gorący klej do tylnej części srebrnej klamry 1-1 / 2-calowej. Zamocuj sprzączkę do czarnej skóry. Umieść klamrę z przodu buta, tuż poniżej mankietu kostki. Naklej drugą klamerkę w ten sam sposób na drugim płaskim czarnym skórzanym.

5

Noś buty parą białych pończoch.

6

Wykonaj okres dzbanka wodnego lub kadzi, aby wykończyć wygląd.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.