Jak zrobić strój pielęgniarski Zombie

Admin 7 Views 0 comments
Advertisement

Jak zrobić strój pielęgniarski Zombie


Zombie pogrążają się w książkach, programach telewizyjnych i filmach przez dziesięciolecia, czyniąc je jednym z najprostszych potworów do rozpoznania. Część horroru za koncepcją chodzących zmarłych polega na tym, że każdy, niezależnie od ich zawodu lub statusu w życiu, może stać się zombie lub jednym z jego ofiar. Użyj mydła, fałszywej krwi i makijażu, aby przekształcić się w pielęgniarkę zombie na Halloween lub inne stroje.

Rzeczy, których potrzebujesz

1/2 szklanki syropu kukurydzianego

1 łyżka. Czerwony kolorystyka żywności

1/4 łyżeczki. Żółty kolor żywności

Mała miska

1 łyżka. woda

Plastikowa szmatka

Scrubs

2-calowa szeroka pędzel

Odchylacz do oczu lub burger indyka

Białe lub czarne trampki

Płynne podłoże

Gąbka do makijażu

Tkanka

Jasnoszary cień do powiek

Ciemnoszary cień do powiek

Fałszywe zęby nowości

Wacik

Dark blue eyeshadow

Tusz do rzęs

Mała pędzel

Włosy syntetyczne

Odzież

Zanurz 1/2 szklanki syropu kukurydzianego, 1 łyżka. Kolorystyka czerwonego jedzenia i 1/4 łyżeczki. Żółty kolor żywności w małej misce. Rozcieńczyć mieszaninę 1 łyżką. woda. W razie potrzeby dodać wodę, aby uzyskać cieńszą konsystencję.

Rozsunąć plastikową szmatkę na płaskiej powierzchni. Połóż parę zarośla na szmatce.

Użyj 2-calowej szerokiej pędzel, aby zastosować fałszywą krew i wykonaj duże plamy na zaroślach. Wybierz obszary, w których gromadzi się krew, jeśli "zombie" zaatakował kogoś, na przykład kołnierzyk lub obszar klatki piersiowej.

Napełnij kroplówkę do oczu lub burger indyka z krwią. Trzymaj kroplomierza o jeden nad dwie stóp nad zaroślami i zwolnij, aby utworzyć krople krwi i splatters.

Zanurz pędzel w fałszywej krwi. Przytrzymaj szczoteczkę blisko zarośli. Flick szczecina palcem, aby stworzyć grzywny spray fałszywej krwi na zarośla.

Maluj swoje dłonie fałszywą krew. Przemyj krew na zaroślach, aby utworzyć ręcznie ukształtowane plamy z ofiar zombie, które próbowały się bronić.

Zetrzyj zarośla na trawie lub brudu, aby utworzyć plamy, szczególnie na kolanach.

Nosić zarośla białymi lub czarnymi sneakersami.

Makijaż

Nałożyć płynną podkład jedną lub dwie razy lżejsze od skóry na całą twarz i szyję mokrą gąbką do makijażu. Zastosuj fundament do ust, a następnie wymazuj je tkanką. Twoje usta powinny wyglądać bez krwi, ale nadal mają więcej koloru niż twoja twarz.

Zastosuj jasnoszare cienie do powiek dolnych i górnych.

Użyj ciemno szarej cieni do powiek, koncentrując kolor w wewnętrznym kąciku oczu. Użyj bawełnianego wacika lub palca, aby połączyć jasne i ciemne szarfy.

Wymieszaj ciemno-szary i ciemnoniebieski cień do powiek, aby stworzyć na twarz blizny lub siniaki.

Utwórz znak zgryzu, naciskając parę fałszywych zębów nowości w ciekłe podłoże na szyi. Akcentuj ukąszenie przez zanurzenie wacika w ciemnej cieni i pocieranie w każdym zębie.

Rozmazaj tusz do rzęs w dłoni i wymieszaj z kilkoma kroplami wody. Utwórz fałszywe urywki, mocząc niewielką pędzelkę w wodzie i przytrzymując ją na zewnętrznym krańcu oczu. Naciśnij pędzel do skóry, aby woda wyciekała i zwija się twarzą. Pozwól, aby ślady łez się wyschły przed ukończeniem makijażu.

Nałożyć fałszywą krew na twarz, szyję i ramiona palcami, kroplomierzem oka lub pędzlem. Pamiętaj o położeniu dużych plam, które wkładasz do zarośli. Jeśli na kołnierzu są duże plamy, zastosuj fałszywą krew do ust, podbródka i karku. Jeśli na rękawie jest krew, na ramieniu powinna być krew.

Zanurz palce i dłonie w fałszywą krew. Umieść kilka włókien syntetycznych włosów na wierzchu dłoni i między palcami, tak aby przylegała do fałszywej krwi, gdy wysycha.

Nanieść fałszywą krew na włosy pędzlem. Skoncentruj krew w świątyniach, aby wyglądało na to, że masz ranę głowy.

Wskazówki:

Przetrzyj zarośla do wąskiej kuli, aby je zmarszczyć i pomarszczona, jeśli zakupiono nową parę.

Używaj lakieru do włosów, aby włosy wyglądały zgniecione, frazzowane i niezmienne. Umieść na górze krwawą pielęgniarkę.

Dodać zabarwione krwią akcesoria, takie jak schowek, stetoskop, maska ​​i identyfikator.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.