Jak zrobić stroj Swordfish

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak zrobić stroj Swordfish


Swordfish są łatwe do rozpoznania przez długie, smukłe rachunki, które nadają im imię. Swordfish ma odrębną płetwę grzbietową i potężne, usprawnione ciało o długości od 5 do 12 stóp dla większości dorosłych. Robienie stroju w domu naśladowania miecznika nie jest tak trudne, jak się wydaje. Strój nie wymaga szycia i tylko kilka specjalnych materiałów. Większość włóczników ma niebieski kolor, ale niektóre mogą mieć szary, zielony lub nawet brązowy odcień, a można użyć tych kolorów do wykonania kostium, jak również, jeśli jest to pożądane.

Rzeczy, których potrzebujesz

Ołówek

Papier

1-calowa pianka tapicerska

Nożyczki

Drut do rzemiosła

Nożyce do drutu

Klej do rzemiosła

Niebieska farba aerozolowa

Niebieska bluza

Pistolet na gorąco i klej

Niebieski kapelusz beanie

Niebieskie buty

Niebieską farbą

Instrukcje

Narysuj kontur mieczowatej tylnej płetwy na kawałku papieru. Miecznik ma długą, wąską płetwę i wiele małych grzbietów. Grzbiet przylegający do głowy jest dwukrotnie dłuższy niż reszta grzbietów. Przenieść projekt na kawałek pianki tapicerskiej. Wykonaj płetwę tak długo, jak plecami lub plecami osoby, która będzie nosić kostium. Wyciąć fin z nożyczkami.

Narysuj długie kształty miecza na kawałku pianki. Uformuj miecz o długości około 2 stóp. Wyciąć dwa kształty miecza.

Wyciąć kawałek drutu o długości 24 cali. Przyklej drut do środka jednego z kawałków miecza. Przyklej drugi kawałek miecza na drut. Drut stabilizuje miecz i pomoże mu stać pionowo podczas noszenia stroju. Pozostawić kleju do wyschnięcia przez noc.

Spray malować pianki niebieskie. Pozostawić pianę do wyschnięcia przez noc.

Przyklej piankę do tylnej części bluza za pomocą gorącego kleju. Przyklej końcówkę miecza do wierzchołka czapki z gorącym klejem.

Włożyć bluza i buty. Pociągnij kapelusz do głowy. Maluj twarz i szyję niebieską farbą.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.