Jak Zrobić Strój Szalonych Kapeluszy

Admin 13 Views 0 comments
Advertisement

Jak Zrobić Strój Szalonych Kapeluszy


Jak Zrobić Strój Szalonych Kapeluszy. Dzięki potężnej mocy zwrotów idiomatycznych (i Lewis Carroll) wielu z nas wciąż wie, co oznacza "szaleństwo jako kołpak". Mad Hatter w "Alicji w Krainie Czarów" może dostarczyć inspiracji do stworzenia łatwego stroju.

Instrukcje

  • 1

Weź kapelusz. Pasmanteria Hatter jest często rysowana jako zbyt duży w stosunku do miniaturowej postaci Hattera; Prawie zagubił się w jego kapeluszu. Dobry strój obejmowałby postrzępiony, zbyt duży kapelusz.

2

Dodaj kartę 3x5 do kapelusza. Szalony Kapelusz miał papier przyklejony do jego kapelusza kryptograficznym sloganem "10/6". To nie jest jakiś tajny kod: liczby odnoszą się do kosztu kapelusza we współczesnym Londynie.

3

Zdobądź zęby nowości. Hatter jest powszechnie narysowany ma duży nadmiar. Efekt ten można uzyskać na gumowej tablicy na górnych zębach.

4

Weź głośne ubrania. Ubranie Hattera jest niedopasowane i jasno zabarwione, co odzwierciedla jego ekscentryczność. Spodnie z głośnymi czekami i fioletową kurtką są dobrym niedopasowaniem.

5

Nie zapomnij o krawacie. Szalony Czapka jest często pokazywany na BIG kolorze muszce i białym kołnierzu. Te akcesoria uwierzytelnią Twój strój.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.