Jak zrobić strój węża Pythona dla dzieci

Admin 105 Views 0 comments
Advertisement

Jak zrobić strój węża Pythona dla dzieci


Dzieci, które chcą ubierać się jak zwierzę z królestwa zwierząt, mogą przerabiać przedmioty domowe, aby stworzyć strój pythonowy. W zależności od klimatu, w którym żyjesz, możesz użyć cięższych rzeczy odzieżowych, takich jak swetry i spocone spodnie, aby strój dziecka. Podczas robienia tego stroju użyj zdjęć z dzwonów, ponieważ będziesz musiał spróbować wzorować skórę węża. Nadzoruj swoje dzieci podczas tworzenia tego stroju, ponieważ będziesz używać materiałów, które mogą być toksyczne. Przed ubierz się dziecku, pozwól kostiumom wyschnąć dokładnie.

Rzeczy, których potrzebujesz

Tan Bluza z kapturem

Tan spocone spodnie

Tan rękawiczki

Buty

Farba akrylowa

Pędzel

woda

Tan kaptur

Farba twarzy

Papier

Nożyczki

Mazak niezmazywalny

Instrukcje

Rozpakuj worek na śmieci lub inną powierzchnię ochronną nad stołem. Rozłożyć bluza i spocone spodnie na stole, upewniając się, że rękawy i legginsy są w pełni rozszerzone, a nie pomarszczone. Wytnij sekcje papieru i ułóż te poślizgi papieru na wierzchu bluza i spodnie dresowe. Użyj czarnej farby akrylowej, aby utworzyć zarys tych sekcji papieru.

Usuń wypustki papieru i wypełnij kontury, które zostały utworzone przy użyciu czarnej farby akrylowej. Celem jest stworzenie łaty, które przypominają skórę węża python'a, więc użyj obrazka jako odnośnika podczas pracy. Pozwól każdemu bokowi spodnie i bluza wyschnąć, a następnie odwrócić. Powtórz czynność Krok 1 i Krok 2 i pozostaw do wyschnięcia.

Umieść opaleniznę na głowę dziecka. Używaj stałego znacznika i delikatnie śledz okrąg wokół oczu, nosa i ust. Zdejmij osłonę i użyj nożyczek do wycinania wokół tych kręgów. Ustaw osłonę na płaskiej powierzchni i użyj akrylowej farby, aby wytworzyć wzór skóry węża na masce. Pociągnij osłonę do wyschnięcia i przekręć ją, aby pomalować drugą stronę. Obróć kaptur ponownie, tak aby bok z kawałkami wyciął się przed tobą.

Maluj rozwidlony język pod otworem usta na masce i pozwól mu wyschnąć. Ubierz dziecko w jej kostium i, jeśli to konieczne, dodaj zabawkę gumowego węża jako dodatku.

Wskazówki:

Włączaj rękawiczki i inne narzędzia zimowe, jeśli Twoje dziecko będzie nosić kostium w niskich temperaturach.

Jeśli nie chcesz robić maski z kapturem, możesz też użyć farby do twarzy, aby zakończyć kostium.

Nie pozwól, aby Twoje dziecko pracowało tylko z tym strojem. Niektóre rzeczy służące do wykonania tego stroju mogą być toksyczne.

Nie zostawiaj kaptura na głowie dziecka przez dłuższy czas, podczas gdy wycinasz otwory. Użyj delikatnie znacznika trwałego. Dzieci powinny mieć zamknięte oczy.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.