Jak zrobić stroje Narnii

Admin 33 Views 0 comments
Advertisement

Jak zrobić stroje Narnii


Opowieści z Narnii, napisane przez CS Lewis w latach 1950 i 1956, zostały zrealizowane zarówno w serialach telewizyjnych, jak i filmach. Znaki, opisane w książkach, mają bardzo specyficzne cechy, a niedawno wyprodukowane filmy Narnii Walden Media ukazują kostiumy tych postaci. Sporządzanie jednego z tych kostiumów nie jest trudne i trzeba tylko minimalne materiały eksploatacyjne.

Rzeczy, których potrzebujesz

Długa koszulka

Igła z nitką

Karton

Folią aluminiową

Klej

Nożyczki

Instrukcje

Zdecyduj, który kostium, z którego chcesz zaprojektować znak. Każdy bohater ma zupełnie inne kostiumy, dlatego każdy potrzebuje różnych materiałów.

Zdobądź bazę kostiumu. Jeśli na przykład chcesz zrobić kostium Petera, zdobądź szare spodnie, szary sweter i długą czerwoną koszulkę. Musisz wyciąć tuleje z koszulki, a za pomocą nożyczek tkaninowych wyciąć dno koszulki w kształcie litery V. Upewnij się, że kosz jest wystarczająco duży, aby dotknąć kolan. Następnie owinąć czerwony lub czarny pas wokół talii. Jeśli chcesz stworzyć kostium Susan, musisz nabyć bazę. Znajdź długą, czerwoną sukienkę, która prawie sięga twoich kostek i bardzo lekka brązowa lub szara koszulka, która sięga do biodra. Wykonaj to samo co w stroju Piotra i wyciąć kształt V na koszulce. Jeśli robisz kostiumy innych postaci, postępuj zgodnie z zasadą nabywania podstaw kostiumu.

Dodaj do ubrania szczegóły. Dla stroju Piotra albo szyj lub maluj żółty lew na przedniej czerwonej tunikie. Dla kostiumu Susan znajdź duży brązowy pas i zawiąż go wokół pasa. Dla innych bohaterów, takich jak Lucy czy Edmund, dodaj szczegóły do ​​kostiumów.

Dodaj akcesoria. Dla stroju Piotra potrzebujesz miecza, tarcz i zbroi pancernych. Możesz je albo kupić albo kupić w sklepie z kostiumami. Aby każdy z tych prostych tworzyć wzory z kartonu i folii z cyną kleju do nich, aby nadać jej błyszczący, stalowy wygląd. Dla Susan musisz kupić lub zrobić łuk, drżenie i strzały. Mogą być wykonane z drewna, wycinając je ze sklejki za pomocą układanki.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.